Trwają siatkarskie mistrzostwa Europy. Bukmacher STS przygotował dla fanów tego sportu specjalną premię. Jak otrzymać 200 PLN na start?

200 PLN na start na siatkówkę w STS Online!
200 PLN na start na siatkówkę w STS Online!

STS bonus dla nowych graczy

Legalny bukmacher STS oferuje bardzo wiele bonusów dla nowych klientów. O większości z nich piszemy na łamach naszej strony – zawsze w przejrzystej formie dla czytelników!

Zwrot na siatkówkę to nawet 200 PLN do odebrania w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie postawionym na stronie bukmachera STS.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Cashback w STS. Zwrot do 200 PLN na siatkówkę!

Cashback bukmacherski otrzymuje się automatycznie. Nie trzeba się po niego zgłaszać, ale warto mieć na uwadze, iż liczy się tylko aktywność w dniach 19-21 września i zakłady rozliczone do 23 września.

Rejestracja u legalnego bukmachera STS trwa tylko kilka chwil. Nie jest przez niego wymagana natychmiastowa weryfikacja danych, a na start do zgarnięcia jest 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

Bonusy w STS odbiera się ze specjalnym kodem promocyjnym. Wpisać go można jedynie na STS.pl przy zakładaniu konta. Kod brzmi „BETONLINE„.

Od pewnego czasu marka STS to już nie tylko zakłady na sport, politykę czy rozrywkę, ale także legalne granie w karty przez internet czy obstawianie tak zwanych Wirtualnych Sportów.

Zwroty bukmacherskie są niemal tak samo popularne jak obstawianie meczów bez pieniędzy. Dlaczego tak się dzieje? Teraz każdy może to sprawdzić na własnej skórze!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.