Każda osoba zarejestrowana w Etoto może w każdy weekend odbierać aż 50 PLN. Co należy zrobić, by skorzystać z oferty specjalnej? Już teraz możesz poznać szczegóły na ten temat!

50 PLN w każdy weekend od Etoto!
50 PLN w każdy weekend od Etoto!

Darmowy bonus Etoto

Weekendy to okres, gdzie niemal zawsze można znaleźć coś do obstawiania. Tym bardziej najnowsza promocja od Etoto jest ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla najbardziej aktywnych graczy, ale także tych, którzy obstawiają przede wszystkim dość popularne wydarzenia.

Aby otrzymać od Etoto 50 PLN w formie bonusu promocyjnego, gracz musi w pierwszej kolejności zapisać się do akcji organizowanej przez bukmachera. Kolejnym krokiem jest zagranie trzech kuponów spełniających następujące warunki:

  • Stawka co najmniej 50 PLN
  • Kurs ogólny co najmniej 1.50
  • Kurs każdego ze zdarzeń co najmniej 1.20
  • Kupon musi być zagrany w weekend!

Dodatkowe pieniądze przyznawane są automatycznie. Aby je odebrać, musisz zatwierdzić bonus, o którym informacja wyświetlana jest w formie powiadomienia pop-up na stronie Etoto.

Promocje bukmacherskie w Etoto

Tylko osoby zarejestrowane w Etoto mogą wziąć udział w tej promocji. Punkty naziemne bukmachera nie są brane pod uwagę, tak więc liczy się jedynie obstawianie online.

Nie jesteś jeszcze graczem opisywanego portalu do obstawiania? Recenzja Etoto pozwoli ci pozna kilka informacji na temat tej marki oraz pomoże w podjęciu decyzji, czy warto założyć w niej profil gracza.

Uwaga! Jednorazowa rejestracja nie wystarcza do korzystania z bonusu. Zapisanie się do oferty specjalnej jest wymagane w każdym tygodniu, w którym można otrzymać bonus.

To tylko jedna z wielu akcji dostępnych w Etoto. Śledź nasz portal na bieżąco, a na pewno nie przegapisz żadnej ciekawej oferty bądź konkursu z nagrodami!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.