Bukamcher BetClic to bonus 500 PLN, które można otrzymać na dobry początek obstawiania online! Poznaj szczegóły na ten temat – to naprawdę tylko kilka chwil!

500 PLN od BetClic na początek obstawiania!
500 PLN od BetClic na początek obstawiania!

500 PLN BetClic.pl

Bukmacher BetClic oferuje swoim klientom bonus od pierwszego postawionego zakładu. Nie jest to coś w rodzaju premii za wpłatę numer jeden, dlatego nie każdy może się w tym orientować.

Jeżeli chcesz zgarnąć prezent na start od BetClic Polska, wystarczy, że dokonasz rejestracji, a następnie zagrasz swój pierwszy kupon. Gdy ten okaże się przegrany, otrzymasz pełny zwrot postawionej stawki i to do kwoty 500 PLN!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Zwrot stawki w Betclic Polska

Cashback BetClic dotyczy tylko kuponu numer jeden zagranego na stronie bukmachera. Innymi słowy, jeżeli pierwszy będzie wygrany, nie będziesz mógł otrzymać zwrotu później!

Obstawianie w BetClic możesz rozpocząć od przegranej – to oczywiste. Tym razem nie będzie jednak ona bolesna, gdyż dostaniesz zwrot zagranych pieniędzy i wcale nie jest to jedynie chwyt marketingowy, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością!

W najbliższym czasie bonus powitalny od BetClic na pewno się nie zmieni. Mimo wszystko, warto się pospieszyć, gdyż taka premia wkrótce może okazać się rarytasem!

Polujesz na jakiś bonus bez depozytu BetClic albo szukasz innych ciekawych premii u różnych bukmacherów? Na łamach naszej strony zawsze aktualne informacje na tego typu tematy! Bądź na bieżąco – czytaj nasze newsy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.