Jakie funkcje udostępnia graczom aplikacja mobilna Totalbet? W jaki sposób można ją zainstalować i rozpocząć obstawianie z jej poziomu? Poznaj odpowiedź nie tylko na te pytania!

Aplikacja mobilna Totalbet. Co posiada w ofercie?

Totalbet aplikacja mobilna na Android i iOS

Na chwilę obecną możliwość obstawiania meczów w komputerze nikogo nie satysfakcjonuje. Żyjemy głównie w czasach smartfonów oraz tabletów i to właśnie do tych urządzeń należy obecny świat. 

Branża bukmacherska dostosowuje się do aktualnych trendów, tak aby zaoferować swoim klientom możliwie jak najwięcej przydatnych opcji. Możliwość pobrania aplikacji to jedna z nich.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego obstawianie meczów przez telefon to tak interesujący i ważny temat? Głównie ze względu na wygodę. Dzięki tej opcji mamy możliwość grać na swoich faworytów nawet wtedy, gdy jesteśmy poza domem – na wakacjach, w ogródku czy na zakupach z ukochaną. 

Aplikacja mobilna Totalbet posiada, między innymi, następujące funkcje: 

  • Match Tracker
  • Szybkie wpłaty na konto
  • Pełna oferta zakładów
  • Dostęp do statystyk
  • Powiadomienia Push o wygranych itp.

Niestety, w chwili obecnej Totalbet oferuje program przenośny jedynie dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Od samego początku swojej działalności obiecuje także wersję na iOS, ale póki co jeszcze się jej nie doczekaliśmy. 

Aby korzystać z aplikacji mobilnej Totalbet potrzebujemy konta u tego bukmachera. To – na szczęście – żaden problem, bo profil da się założyć w niecałą minutę! Wszystko dlatego, że opisywany bukmacher nie wymaga weryfikacji danych! 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.