Betclic i STS – starcie gigantów

Coraz więcej graczy ma świadomość, że warto wybierać te właśnie podmioty hazardowe. Czym cechują się Betclic oraz STS? Dlaczego są tak popularne? Czy warto mieć tam swoje konta bukmacherskie? Dowiedz się wszystkich najważniejszych informacji na temat tych podmiotów hazardowych…

Betclic – poznaj charakterystykę tego bukmachera online

Zależy Ci na wyborze porządnego bukmachera internetowego? W takim razie możesz śmiało założyć konto w Betclic. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że jest ona legalna. W końcu Betclic posiada wszelkie wymagane papiery, by oferować u nas zakłady wzajemne. Dodatkowo możesz np. skorzystać z hojnej oferty do typowania. Poza standardowymi wydarzeniami, masz także okazję grać m.in. Fame MMA. Co ważne, oferta na walki w ramach tej najpopularniejszej federacji (zajmującej się freak fightami) jest dostępna tylko w Betclic. Na uwagę zasługuje hojny bonus na start. Możesz bowiem zainkasować cashback. Maksymalnie nawet do poziomu 550 PLN. By z niego skorzystać, musisz założyć konto. Potem trzeba oczywiście wpisać kod promocyjny („B550”) i zrealizować pierwszy depozyt. Jeśli to zrobisz, to będziesz mógł swobodnie zagrać swój pierwszy kupon w tym bukmacherze internetowym.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Możesz typować także dzięki aplikacji mobilnej

Jak jeszcze obstawiać oferowane zakłady? Przede wszystkim ludzie decydują się na granie przez sieć… W końcu jest to szybkie i zarazem bardzo wygodne. Nie ma jednak żadnego problemu, aby skorzystać także z innych opcji. Co oferuje na tej płaszczyźnie ta firma bukmacherska? Podmiot Betclic udostępnia wszystkim aplikację mobilną. Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z jej zainstalowaniem itp.? Niczym nie musisz się przejmować. W końcu instrukcja pobierania aplikacji Betclic wszystko dokładnie wyjaśnia. Krok po kroku. Na początek musisz pobrać aplikację mobilną na swój telefon. Potem należy ją zaś u siebie zainstalować. Jeśli wykonasz te dwa ruchy, to będziesz mógł swobodnie obstawiać oferowane zakłady. Nawet wtedy, kiedy jesteś poza swoim domem albo mieszkaniem. Warto zaznaczyć, że pobranie, zainstalowanie oraz późniejsze korzystanie z aplikacji mobilnej (od tego bukmachera) jest całkowicie bezpłatne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co oferuje STS? To nie tylko hojne bonusy…

Warto posiadać konto także w firmie hazardowej STS. Jeśli chodzi o legalność, to wszystko działa tutaj tak, jak należy. Wszak ta firma bukmacherska oferuje zakłady wzajemne na terenie Polski na mocy odpowiedniego zezwolenia, które już kilka lat temu zostało wystawione przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. W STS możesz uzyskać wiele hojnych bonusów. Główna promocja to podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN). Dodatkowo możesz liczyć na usługi dodatkowe. Jest to m.in. STS TV. Dzięki temu uzyskasz darmowy dostęp do wielu wydarzeń sportowych. Nie wiesz, jak oglądać mecze w STS TV? Sprawa na szczęście nie jest skomplikowana. Przede wszystkim musisz mieć konto. Trzeba być bowiem aktywnym użytkownikiem tego podmiotu hazardowego. Należy także posiadać jakieś środki na koncie. To wystarczy, by za darmo oglądać np. spotkania futbolowe, czy tenisowe itd.