Polska strona internetowa BetClic każdemu nowemu graczowi oferuje bonus powitalny. Na czym on polega, ile dokładnie wynosi? Oto aktualne dane na rok 2019!

BetClic Polska strona internetowa. Bonus powitalny 2019
BetClic Polska strona internetowa. Bonus powitalny 2019

Bukmacher BetClic PL – bonus na start

Prezenty dla nowych graczy nie są niczym nowym. Właśnie dlatego trudno się dziwić, że dla klientów marki BetClic również przygotowano tego rodzaju bonus na start. I to wcale nie tak popularny, jak w innych przypadkach!

Ile dokładnie wynosi BetClic bonus powitalny? W jaki sposób się go odbiera i co w zasadzie nam daje? Wystarczy kilka chwil, byś dowiedział się tego wszystkiego! Obiecujemy, że nie będzie w tym nic trudnego!

obstawianie w betclic pl
obstawianie w betclic pl

Premia powitalna od BetClic przyznawana jest po zarejestrowaniu konta na stronie bukmachera. Proces zakładania profilu trwa minutę czy dwie, a poradzić sobie z nim powinien nawet mało doświadczony typer.

Bonus powitalny w Betclic to pełny zwrot stawki w przypadku, gdy graczowi nie uda się trafić pierwszego kuponu zagranego na stronie bukmachera. Innymi słowy – ktoś gra za 300 złotych i przegrywa, dostaje z powrotem trzy stówki!

Kod promocyjny Betclic brzmi „KOD500„. To bardzo wiele mówi, bo właśnie do 500 złotych można dostać w formie cahbacku na start! Nawet ci stawiający większe kwoty powinni być zadowoleni.

Promocja powitalna BetClic

Na ten moment bonus powitalny od firmy BetClic można dostać tylko na początku przygody z obstawianiem. Oznacza to, iż nie liczy się drugi czy trzeci zagrany kupon, a ten postawiony jako pierwszy na stronie bukmachera lub w aplikacji.

Maksymalna wartość bonusu na start to 500 PLN. Wszystko zależy od tego, ile gracz zdecyduje się postawić na dzień dobry. 300, 200, a może tylko 100?

BetClic regularnie organizuje akcje dla swoich klientów. Po założeniu konta każdy dostaje możliwość korzystania z nich – a to wszystko w stu procentach zgodnie z prawem!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.