Polska strona internetowa BetClic każdemu nowemu graczowi oferuje bonus powitalny do 1000 PLN. Jeżeli chcesz, już teraz możesz dowiedzieć się więcej na ten temat!

BetClic Polska strona internetowa. Bonus powitalny 2019
BetClic Polska strona internetowa. Bonus powitalny 2019

Bukmacher BetClic PL – bonus na start

Prezenty dla nowych graczy nie są niczym nowym. Właśnie dlatego trudno się dziwić, że dla klientów marki BetClic również przygotowano tego rodzaju bonus na start.

Ile dokładnie wynosi BetClic bonus powitalny? W jaki sposób się go odbiera i co w zasadzie nam daje? Wystarczy kilka chwil, byś dowiedział się tego wszystkiego!

obstawianie w betclic pl
obstawianie w betclic pl

Premia powitalna od BetClic przyznawana jest po zarejestrowaniu konta na stronie bukmachera. Proces zakładania profilu trwa minutę czy dwie, a poradzić sobie z nim powinien nawet mało doświadczony typer.

Promocja powitalna BetClic

Na ten moment bonus powitalny od firmy BetClic to 100% od pierwszego przelewu na konto bukmacherskie. Nie otrzymujemy więc premii za drugi czy kolejny depozyt, a za ten dokonany na samym początku!

Maksymalna wartość bonusu na start to 1000 PLN. Oczywiście, można także otrzymać mniejsza kwotę, ale warto brać pod uwagę, iż ta promocja aktywna jest tylko jeden raz!

Jeżeli masz tylko na to ochotę, możesz polować na kody promocyjne na inne oferty. BetClic regularnie organizuje akcje dla swoich klientów, z których także i ty będziesz mógł skorzystać!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
02