Bukmacher Betclic każdemu graczowi zwraca nawet 40 PLN w ramach oferty Pewny Zakład. Jak dokładnie to działa?

Betclic zwraca każdemu do 40 PLN!
Betclic zwraca każdemu do 40 PLN!

Betclic bonus 40 PLN dla każdego!

Promocja specjalna jest dostępna tylko i wyłącznie do dnia 15 sierpnia. Jeżeli chce się w niej wziąć udział, trzeba dokonać zapisu na oficjalnej stronie marki bukmacherskiej Betclic.

Bonus od Betclic jest przyznawany tylko i wyłącznie tym, którzy zagrają kupon promocyjny. Co to oznacza? Chodzi o zakłady wielokrotne z co najmniej 5 typami z piłki nożnej. Kurs nie może być mniejszy niż 5.0.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Betclic cashback może wynieść maksymalnie 40 złotych. Zawsze jest to 100% wartości stawki, ale tylko jeśli chodzi o kupony zagrane za minimum 20 i do 40 PLN.

Zwrot, cashback? Nazwij to jak chcesz – oto Betclic Pewny Zakład!

Promocja Pewny Zakład dostępna jest tylko na piłkę nożną. Gracz może zagrać prematch lub LIVE – nie ma to żadnego znaczenia.

Wszystkie dodatkowe środki trafią do graczy w dniu 16 sierpnia, czyli w najbliższy piątek po wolnym czwartku!

Co można postawić 14 sierpnia? Jest w czym wybierać, bo dzisiaj mecz rewanżowy Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Europy, a do tego jeszcze starcie o Superpuchar 2019, w którym Liverpool podejmie Chelsea.

Każdy, kto nie ma konta w Betclic, może cały czas wykorzystać kod promocyjny „KOD500”. Nowo zarejestrowani na start dostają zwrot taki sam, jak w promocji Pewny Zakład, ale na lepszych warunkach i nawet do 500 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.