Jak wygląda sprawa dostępności na stronie Betfan bonusu bez depozytu? Czy tego rodzaju bonus rzeczywiście da się odebrać u tego bukmachera?

Betfan bonus bez depozytu
Betfan bonus bez depozytu

3000 zł Betfan – bonus na start

Legalny bukmacher Betfan to firma, która na polskim rynku działa od stosunkowo niedawna. Mimo to, z każdym dniem jest coraz popularniejsza i raczej nie wydaje się, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Dostępne w sieci na temat Betfan opinie są dość pozytywne, ale trzeba przyznać, że w jednym gracze na temat tego buka się zgadzają – brakuje u niego bonusu bez depozytu.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Niestety, na ten moment na stronie Betfan bonus bez depozytu nie jest dostępny. Trudno przewidywać, czy w tej kwestii przewidziane są jakiekolwiek modyfikacje.

Betfan kod promocyjny „BETONLINE”

Ale nie trzeba czuć się zawiedzionym, ponieważ Betfan oferuje nowym graczom najwyższy bonus powitalny na rynku! Jest to nawet 3000 złotych oraz dodatkowy freebet 50 zł z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Kwota bonusu w betfan może być większa albo mniejsza – wszystko zależy od tego, jak ktoś obstawia. Bez odpowiedniej strategii trudno o zgarnięcie premii dostosowanej do naszych potrzeb.

Warto wspomnieć o tym, że na stronie Betfan możliwe jest także obstawianie meczów bez podatku. A to w stu procentach legalnie – 100% w zgodzie z ustawą hazardową!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.