Opcja zakładów Player Bets od marki Betfan to specjalne typy, w których można grać na liczbę asyst, goli oraz podań. Jak można obstawiać szczegółowe zakłady na piłkarzy?

Betfan Player Bets - zakłady na piłkarzy (Liczba asyst, goli, podań)
Betfan Player Bets – zakłady na piłkarzy (Liczba asyst, goli, podań)

Betfan Player Bets

Przyjęło się, że bukmacherzy pozwalają albo na obstawianie liczby goli, albo kartek. Tymczasem Betfan Player Bets to opcja dla osób, które chcą z zakładów wyciągać możliwie jak najwięcej.

Każda osoba zarejestrowana w Betfan może postawić na to, ile podań, asyst czy strzałów odnotuje w danym meczu konkretny zawodnik. Tak szczegółowych ofert do tej pory nie oferował żaden inny portal typerski.

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że Betfan specjalne zakłady na piłkarzy proponuje klientom zarówno w przypadku bardzo znanych meczów, jak i rozgrywek, które niekoniecznie cieszą się największym zainteresowaniem.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Obstawianie asyst, podań i strzałów

Betfan Player Bets znajdziemy w ofertach na poszczególne mecze tak samo, jak zakłady tradycyjne na rzuty rożne, gole itp. Kursy potrafią być nad wyraz wysokie, co tylko dodaje atrakcyjności temu produktowi.

Jeżeli ktoś chce sprawdzić się w obstawianiu zakładów na graczy, najpierw musi dokonać rejestracji konta na www.Betfan.pl. Założenie profilu to w zasadzie kilka chwil roboty.

Betfan dla nowych graczy – ponad 3000 PLN do zdobycia!

Na start dla graczy jest ponad 3000 PLN w bonusach powitalnych. Żadna inna marka nie oferuje dokładnie takiej premii na dobry początek obstawiania!

Aktualny kod promocyjny w Betfan brzmi „BETFAN„. Nowi gracze dzięki niemu mogą otrzymać do 3000 PLN na start oraz 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Zakłady bukmacherskie Betfan dostępne są w stu procentach legalnie. Można grać u nich bez konieczności zamartwiania się o konsekwencje prawne.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.