Bonus bez depozytu dla każdego nowego gracza bukmachera STS. Obstawianie Betgames STS i nie tylko – jak to dokładnie wygląda? Oto aktualne dane na ten temat!

Betgames STS (legalne kasyno) bonus bez depozytu 2020
Betgames STS bonus bez depozytu 2020

Bonus bez depozytu w STS. Jaki kod promocyjny?

Czym jest bonus bez depozytu w STS? To specjalny prezent, który można otrzymać bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. W ten sposób do zdobycia jest nawet 29 PLN, a jedynym warunkiem jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE.

Hasło bonusowe wpisuje się przy rejestracji konta. Proces zakładania profilu jest bardzo prosty. Wystarcza wypełnienie krótkiego formularza online na stronie internetowej www.STS.pl:

Co daje darmowe konto typerskie w STS? Po pierwsze, umożliwia LEGALNE obstawianie meczów. Zakłady na wydarzenia sportowe są w Polsce niezwykle popularne, a dzięki temu kontu – dostępne bez konieczności chodzenia do punktów stacjonarnych.

100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

Przy rejestracji profilu gracza na www.STS.pl można też otrzymać bonus 100% po dokonaniu pierwszego depozytu. W tym przypadku chodzi o premię 100% do 1200 PLN, czyli specjalne doładowanie konta aż o dwa razy!

Jak to działa? Gracz wpłaca 1200 PLN i odbiera drugie (1200 PLN) na konto w formie ekstra premii. Tym samym razem na grę nawet 2400 PLN! To jedyna taka oferta dostępna w polskiej sieci – nigdzie indziej nie można otrzymać jednorazowo maksymalnie takiej kwoty!

Jeżeli mamy konto typerskie w STS, możemy stawiać kupony online na mecze, a także grać w karty online, czyli STS Betgames. To usługa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i z dnia na dzień zbiera coraz więcej pozytywnych opinii.

STS karty. Legalny poker, wojna oraz bakarat!

Dostępne w STS karty na pieniądze to poker, wojna oraz bakarat. Wkrótce do oferty mają dołączyć kolejne pozycje, w tym Koło Fortuny, Kości i im podobne.

Dlaczego tak ważne, by obstawiać w takich miejscach jak www.STS.pl? Bo tylko wtedy mamy pewność, że gramy zgodnie z przepisami, a tym samym nie będziemy musieli płacić kar za łamanie prawa! A te bywają naprawdę ogromne!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.