Forbet przygotował dla nowych graczy specjalny bonus bez wpłaty. Już teraz możesz się dowiedzieć, jak odebrać 20 PLN bez konieczności składania depozytu!

Bonus bez wpłaty w Forbet. 20 PLN dla nowych graczy!
Bonus bez wpłaty w Forbet. 20 PLN dla nowych graczy!

Forbet bonus powitalny

Każda osoba, która w dniach 18-20 stycznia założy konto u legalnego bukmachera Forbet, może skorzystać z opisywanej promocji. Bonus bez wpłaty wynosi ni więcej, ni mniej niż 20 PLN.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego należy podać podstawowe dane na swój temat oraz je zweryfikować. Tylko w tym momencie można także wykorzystać specjalny kod promocyjnyBETONLINE„.

Forbet przygotował bonus bez depozytu jedynie dla osób, które zarejestrują się w określonym czasie. Nie możesz odebrać premii, nawet jeśli masz konto od dawna, ale do tej pory nie skorzystałaś z żadnej promocji powitalnej.

Odebranie 20 PLN bez wpłaty nie wyklucza odebrania innych standardowych bonusów, jakie są przygotowane w ramach standardowych ofert na start. Tyczy się to przede wszystkim trzech bonusów za trzy pierwsze wpłaty na konto bukmacherskie.

Bonus bukmacherski bez wpłaty

Forbet bonus bez depozytu nie pojawia się zbyt często, dlatego jeśli od jakiegoś czasu myślałeś o rejestracji w tym portalu, prawdopodobnie weekendowa promocja bardzo cię zainteresuje!

Opisywany prezent bukmacherski oferowany jest z okazji PŚ w skokach narciarskich, które w dniach 18-20 stycznia odbędą się w Polsce, a dokładniej – w Zakopanem. Mimo wszystko, można przyznane 20 PLN wykorzystać również na typowanie innych dyscyplin jak piłka nożna, tenis czy siatkówka.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.