Fortuna daje swoim graczom aż 14% wygranych EXTRA! To jeszcze więcej niż pozwala na to obstawianie bez podatku! Jak zgarnąć premię na wygrane na Ligę Mistrzów?

Bonusowe wygrane na Ligę Mistrzów. Czas, start - Fortuna daje 14% EXTRA!
Bonusowe wygrane na Ligę Mistrzów. Czas, start – Fortuna daje 14% EXTRA!

Fortuna bonus. Liga Mistrzów z większymi wygranymi!

Promocja specjalna dostępna dla wszystkich zarejestrowanych w Fortunie. Nie trzeba się do niej zapisywać – wystarczy wejść na stronę bukmachera i zagrać kupon kwalifikacyjny.

Preferujesz obstawianie mobilne? W tym przypadku nie będzie z tym żadnego problemu, gdyż także aplikacja mobilna Fortuna jest brana pod uwagę!

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do oferty kwalifikują się kupony promocyjne, czyli takie, które zagrane zostały między godziną 17 a 18. Liczą się zakłady z wtorku i środy, czyli 1 oraz 2 października.

Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem. Kasa dla każdego – ponad 1000 PLN, a może i więcej!

Kupon kwalifikacyjny musi zawierać przynajmniej trzy mecze z czego minimum jeden typ musi dotyczyć spotkań Ligi Mistrzów. Co bardzo ważne – stawka to co najmniej 20 PLN brutto!

Czy Fortuna na jedno konto ma tylko jeden bonus! Nie tym razem – oferta skierowana jest do wszystkich, a same premie można odbierać do woli. Warunkiem jest jedynie granie w odpowiednim czasie i tylko konkretnych wydarzeń!

A dla nowych graczy jest coś więcej! Fortuna legalny bukmacher daje nowo zarejestrowanym ponad 1000 złotych. Forma rejestracji to wypełnienie formularza online – całość zajmuje niecałe 60 sekund.

Kod promocyjny Fortuna to „BETONLINE„. Wpisuje się go w formularzu w odpowiedniej rubryce – naprawdę nie sposób ją przegapić!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.