Bukmacher legalny Forbet namieszał na polskim rynku i obecnie uważa się go za jednego z najlepszych. Przed wami recenzja 2019, w której przeczytacie o bonusach, promocjach i nie tylko!

Bukmacher legalny Forbet. Recenzja 2019
Bukmacher legalny Forbet. Recenzja 2019

Forbet nie działa na polskim rynku wyjątkowo długo, bo dopiero od trzech lat. Nie zmarnowano jednak ani dnia, by wypromować tę markę i zdobyć zaufanie typerów z całego kraju. Obecnie bukmacher legalny Forbet jest sponsorem wielu klubów piłkarskich, imprez, a także parterem kilku znanych osobistości ze świata sportu jak Artur Boruc, Bożydar Iwanow czy Karolina Kowalkiewicz.

Legalne obstawianie Forbet

Obstawianie w Polsce jest legalne tylko wtedy, gdy gramy za pośrednictwem bukmachera z odpowiednią licencją Ministerstwa Finansów. Forbet taką posiada i to nie tylko na przyjmowanie zakładów przez internet, ale również w punktach naziemnych. O tych drugich będziemy jeszcze pisać, bo jest to naprawdę ciekawa kwestia, której warto poświęcić więcej niż jedną chwilę.

Forbet a bonus powitalny

Jeżeli nie jesteśmy graczami Forbet i postanowimy to zmienić, będziemy mogli już na starcie zyskać dość sporo, bo aż trzy premie za pierwsze trzy depozyty. Żadna firma bukmacherska w Polsce nie oferuje takiej promocji dla nowo zarejestrowanych.

Forbet blog bukmacherski
Forbet blog bukmacherski

Kod promocyjny Forbet to specjalne hasło, które możemy podać przy zakładaniu profilu gracza. Obecnie brzmi ono „BETONLINE” i należy wpisać je w formularzu rejestracyjnym w odpowiedniej rubryce. Mimo że skorzystanie z kodu jest opcjonalne, zdecydowanie warto rozważyć przyjęcie tej wyjątkowej propozycji.

Kod promocyjny 2019

Każdego roku bukmacher Forbet ma dla graczy kod promocyjny. W 2019 jest to „BETONLINE„. Jeżeli wpiszecie to hasło przy rejestracji, na pewno nie ominie was dodatkowa premia. O fakcie przyznania bonusu zostaniecie odpowiednio poinformowani, dlatego nie musicie się tym szczególnie przejmować.

Nie wszyscy uważają, że bonusy powitalne są godne uwagi, ale na pewno trzeba dobrze przemyśleć, czy w naszym wypadku też tak jest. Dodatkowe środki na obstawianie bardzo się przydają, szczególnie jeśli jesteśmy osobami początkującymi albo chcemy przygodę z bukmacherką rozpocząć od większych wygranych, niż byłoby nas stać z własnymi środkami.

forbet szybki kupon
forbet szybki kupon

Promocje bukmacherskie Forbet

Firma Forbet – jak na polskie warunki – bardzo rozpieszcza swoich graczy. To jeden z tych bukmacherów, gdzie w każdym tygodniu znajdziecie jakiś specjalny bonus, akcję specjalną i tak dalej. Jakby na to nie patrzeć, nie bez powodu jest to jeden z najchętniej wybieranych buków w naszym kraju!

W ofertach od Forbet do zdobycia jest wiele cennych nagród i nie tylko. Raz na jakiś czas bukmacher organizuje też konkursy z nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu elektronicznego czy gadżetów piłkarskich. Co najważniejsze, wszystkie promocje dostępne są dla każdego, a nie jedynie tych najaktywniejszych bądź obracających najwięcej.

Forbet logowanie

W jaki sposób można zalogować się na konto Forbet i obstawiać mecze online? To dość proste, bo wystarcza podać wpisane przez siebie dane w formularzu w odpowiednie miejsca. Opisywana firma bukmacherska daje każdemu graczowi możliwość typowania na kilka sposobów. Najpopularniejszy z nich to standardowa strona internetowa, ale jest także jej wersja przenośna oraz aplikacja mobilna!

W ofercie Forbet znajdziecie nie tylko zakłady na sport czy wydarzenia rozrywkowe. Dostępne są tu także tak zwane Wirtualne Sporty, czyli coś, co powinno spodobać się osobom, które kochają szybkie zakłady i spore wygrane, a przy tym nie boją się zaryzykować.

Metody płatności u bukmachera

Mimo że Forbet jeszcze nie wprowadził ekspresowych wypłat wygranych, nie można powiedzieć, by jego metody płatności nie były sporą zaletą. Na plus można zaliczyć fakt, iż istnieje możliwość płacenia Paysafecard. Do minusów wpisalibyśmy za to brak opcji Skrill czy Neteller.

forbet wirtualne mecze
forbet wirtualne mecze

Czy Forbet to dobry wybór dla wymagających typerów? Jak najbardziej! Nie ma drugiej takiej firmy w Polsce, gdzie oferowałoby się tyle promocji. Dostępny jest tutaj także kod bonusowy, a w naszym kraju wcale nie traktowane jest to jak standard!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.