Legalne obstawianie meczów bez podatku? Bukmacher Milenium daje swoim graczom taką możliwość! Jeżeli jesteś zainteresowany, dowiedz się więcej na ten temat już teraz!

Bukmacher Milenium. Obstawianie bez podatku!
Bukmacher Milenium. Obstawianie bez podatku!

Bukmacher bez podatku 2019

Każdy bukmacher w Polsce musi odprowadzać podatki. Między innymi, właśnie dlatego powstała ustawa hazardowa 2017, a typerzy stracili możliwość bezproblemowej gry na zagranicznych stronach bez odpowiednich licencji.

Milenium bukmacher umożliwia obstawianie bez podatku, a wszystko to zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do korzystania z tej opcji wcale nie potrzebujemy być aktywnymi graczami czy mieć za sobą ogromnego doświadczenia – wystarcza jedynie darmowe konto.

Niektórzy bukmacherzy w Polsce chwalą się tym, że można grać u nich, nie płacąc 12% podatku od wniesionej stawki, jednak nie do końca jest to prawda. Owszem, dają taką możliwość, ale tylko przez godzinę czy dwie dziennie. Milenium natomiast taką funkcję udostępnia przez całą dobę!

Milenium Happy Hours

Najdłużej obstawiać bez podatku można Wirtualne Sporty oraz Zakłady Na Żywo. W przypadku tych pierwszych promocja aktywna jest w godzinach 0.05 – 14.00, natomiast drugich – 15.00 – 23.55.

Jeżeli jesteś fanem zakładów przedmeczowych, Milenium pozwoli ci na grę bez podatku w godzinach 14.00-15.00. Musisz pamiętać jednak o tym, że na twoim kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy!

Opisywana promocja powiększa wygrane o 14% dzięki zastosowaniu odpowiedniego mnożnika. W ten sposób gracz zyskuje w wygranym kuponie dokładnie tyle, by zarobił taką samą kwotę, jak w przypadku obstawiania u buka bez podatku!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.