Bukmacherzy w Polsce mają do zaoferowania graczom wiele sposobów na wpłaty i wypłaty. Które metody płatności są legalne?

Bukmacherzy. Jakie są legalne metody płatności?
Bukmacherzy. Jakie są legalne metody płatności?

Popularne metody płatności do bukmacherów

Dokonywanie wpłat i wypłat do Polskiego bukmachera to bardzo istotna kwestia. W końcu, żeby obstawiać mecze, trzeba mieć za co, a środki na koncie bukmacherskim nie pojawiają się samoczynnie.

Zgodnie z polskim prawem, obywatele naszego kraju mogą korzystać jedynie z usług firm, które posiadają odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. Jeżeli gracie w Forbet czy innym legalnym bukmacherze, nie musicie martwić się o to, czy korzystanie z dozwolonej u nas metody płatności.

Ustawa hazardowa nie pozwala graczom na wypłacanie wygranych środków nigdzie poza kontem bankowym. Niektórzy mogą to uznać za pewne ograniczenie, jednak nie jest to tak uciążliwy obowiązek, jak mogłoby się wydawać.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Skrill u Polskich bukmacherów online

Mitem jest fakt, że w Polsce nie można korzystać z portfeli elektronicznych jak Skrill. Taki przepis po prostu nie istnieje, a fakt, że ta metoda płatności dostępna jest u polskich bukmacherów powinna przekonać osoby, które jeszcze nie do końca w to wszystko wierzą. Obecnie przez Skrill można wpłacać do bukmacherów STS, Betclic, Etoto.

Niektóre firmy bukmacherskie oferują swoim graczom ekspresowe przelewy wygranych pieniędzy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i jak najbardziej można z niego korzystać. Oczywiście, mowa tu tylko i wyłącznie o legalnych zakładach bukmacherskich z koncesją!

Jeżeli chcesz rozpocząć grę u legalnego bukmachera, w którym można szybko wypłacać wygrane, wpiszcie kod promocyjny „BETONLINE” na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.