Aplikacja do grania w pokera to przede wszystkim wygoda, ponieważ możemy karty włączyć w zasadzie zawsze i wszędzie. Oto bardzo popularna apka do Texas Hold’em dostępna całkowicie za darmo!

Darmowa aplikacja do grania w pokera
Darmowa aplikacja do grania w pokera

Czy w Polsce można grać w pokera w internecie i nie jest to nielegalne?

Przepisy ustawy hazardowej to coś, czym straszy się miłośników obstawiania niemal na każdym kroku. Okazuje się jednak, że nie utrudniają one życia tak bardzo, jak próbuje się to przedstawić. Dobrym przykładem jest w tym momencie poker w odmianie Texas Hold’em. Niedostępny dla Polaków? Nic bardziej mylnego!

Dzięki usłudze STS Betgames każdy chętny może zagrać u legalnego bukmachera w pokera, bakarata, a nawet dobrze wszystkim znaną wojnę. Do obstawiania nie jest potrzebne nic poza darmowym kontem, którego rejestracja jest kwestią kilkudziesięciu sekund.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oczywiście, nie wszystkim odpowiada grania na komputerze za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Właśnie dlatego coraz popularniejsze stają się darmowe aplikacje do grania w pokera i nie tylko. Czy w przypadku STS także taką znajdziemy?

Betgames na telefonie. Jak grać na smartfonie albo tablecie?

Jeżeli zamiast tych nieco bardziej tradycyjnych rozwiązań wybieramy zawsze najnowocześniejsze, prawdopodobnie przypadnie nam do gustu to, co oferuje aplikacja mobilna STS. Nie tylko można w niej obstawiać mecze, oglądać je za darmo, ale do naszej dyspozycji oddano również wszystkie gry z zakładki Betgames.

Betgames w wersji przenośnej niczym nie różni się od modelu znanego z komputerów. Najważniejsze jest przy tym to, że jedna apka służy do wszystkiego, a więc nie jesteśmy skazani na wysyp ikonek na wyświetlaczu telefonu.

Darmowa aplikacja STS może być pobrana na dowolne urządzenie pracujące na systemie Android oraz iOS. Aby ją pobrać, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. wejść na stronę internetową www.STS.pl
  2. przejść do zakładki „Aplikacja mobilna”
  3. wybrać system, który nas interesuje
  4. urządzenia iOS: wszystko można załatwić z poziomu AppStore
  5. urządzenia Android: potrzebna jest instalka „APK”, którą można znaleźć w portalu bukmachera.

Proces nie jest skomplikowany, dlatego bez większego problemu powinien poradzić sobie z nim nawet początkujący.

STS Betgames to legalne karty online dla Polaków
STS Betgames to legalne karty online dla Polaków

Nowi gracze w STS dostają kasę! Wystarcza wpisać kod promocyjny „BETONLINE”!

Jeżeli ktoś nie grał jeszcze u legalnego bukmachera STS, może w kilka chwil założyć konto na stronie internetowej www.STS.pl. Aktywny kod promocyjny „BETONLINE” to przepustka do dodatkowych bonusów!

Obecny pakiet powitalny w STS ze wspomnianym wyżej hasłem bonusowym to:

  • 29 PLN bez wpłaty
  • 20 PLN jako bezpieczny kupon do wykorzystania w STS Poker oraz innych Betgames
  • 1200 PLN przy wpłacie numer jeden w formie premii 100%

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.