Etoto online to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek bukmacherskich w naszym kraju. Interesuje cię recenzja bukmachera o tej nazwie? Przeczytaj już teraz o najnowszych ofertach, bonusach, kursach i nie tylko!

Etoto online. Recenzja bukmachera
Etoto online. Recenzja bukmachera

Etoto bukmacher legalny

Zakłady Bukmacherskie Etoto działają zgodnie z prawem, ponieważ posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki temu, wszyscy obstawiający w tej firmie mają pewność, że nie łamią obowiązującego w Polsce prawa.

Warto wspomnieć, że Etoto nie tylko działa w internecie, ale również posiada punkty stacjonarne rozsiane po całym terytorium naszego kraju. Oczywiście, to głównie na branży online obecnie skupiają się władze tego bukmachera, co widać wyraźnie w liczbie organizowanych promocji, kursach i nie tylko.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto opinie graczy

Opinie graczy są niezwykle ważne. Nie wszyscy lubią je czytać, ale prawda jest taka, że przed założeniem konta u jakiegokolwiek bukmachera, warto wyrobić sobie jakieś zdanie na jego temat oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest on dla nas właściwym wyborem.

Etoto zakłady live
Etoto zakłady live

W przypadku Etoto najbardziej chwalone są:

  • Dobre kursy bukmacherskie
  • Bonus powitalny dla nowych graczy
  • Aplikacja mobilna
  • Przejrzysty wygląd strony
  • Dobre wsparcie klienta
  • Brak trudności przy wypłacie środków

Wydaje się, że opinie o Etoto są zazwyczaj dość pozytywne, chociaż nawet i w pochlebnych recenzjach nie brakuje minusów. Co najczęściej nie podoba się klientom opisywanego bukmachera. Najwięcej narzeka się na:

  • Małą liczbę metod płatności
  • Brak Wirtualnych Sportów
  • Brak transmisji meczów na żywo

Bonus powitalny Etoto

Podczas rejestracji konta dobrze jest sprawdzić, jaki bonus możemy otrzymać na start. W przypadku Etoto mogą być to nawet trzy premie, gdyż przygotował on dwa prezenty od pierwszych wpłat oraz freebet bez depozytu po pobraniu aplikacji na smartfony.

Do skorzystania z większości promocji powitalnych w Etoto nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Oczywiście, zdarzają się od tego wyjątki, ale gracze informowani są o tym w odpowiednim czasie.

Rejestracja w Etoto
Rejestracja w Etoto

Z racji tego, że Etoto jest bukmacherem legalnym, możecie śmiało korzystać z oferowanych przez niego promocji – również tych dla nowych graczy oraz organizowanych regularnie. Sami musicie jednak podjąć decyzję, która z ofert najbardziej się waszym zdaniem opłaca. Tylko w ten sposób uniknięcie żmudnego obracania bonusowych środków!

Punkty naziemne Etoto

Firma bukmacherska Etoto posiada w całej Polsce punkty naziemne, gdzie również można obstawiać mecze. Spędzanie czasu w tego typu miejscu jest ciekawym przeżyciem, jednak na co dzień nie wydaje się to zbyt praktyczne. Jeżeli cenicie sobie wygodę, bez dwóch zdań powinniście założyć konto u bukmachera internetowego.

Punkty stacjonarne Etoto znaleźć można niemal w całym kraju. Warto dodać, że nie ma w nich wielu promocji, co jest kolejną wadą w porównaniu z ofertą online.

Etoto na telefon

Na początku swojej internetowej działalności Etoto nie oferował zakładów przenośnych. Czasy są jednak takie, że aplikacje posiadają nawet osiedlowe sklepiki i w przypadku znanego bukmachera nie mogło być inaczej.

etoto na telefony
etoto na telefony

Aplikacja mobilna Etoto to program na urządzenia przenośne, który można pobrać za darmo, a obsługuje się go niezwykle prosto. Poza wspomnianym już bonusem specjalnym, Etoto na telefon to pełna oferta zakładów, logowanie z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych oraz dużo, dużo więcej, na przykład, ekspresowe wpłaty i wypłaty pieniędzy.

Etoto logowanie

Jeżeli założyłeś już konto w Etoto, twoim kolejnym krokiem jest logowanie. Dostęp do profilu gracza uzyskać można poprzez wpisanie swojego e-maila oraz ustawionego hasła. Jeżeli zapomnicie danych, będziecie mogli uruchomić proces przypominania.

Pamiętajcie, że dane do profilu Etoto musicie chronić i pod żadnym pozorem nie powinniście ich nikomu udostępniać. Bukmacher wielokrotnie podkreśla w rożnego rodzaju informacjach, iż jego pracownicy nigdy nie żądają od graczy haseł czy innych wrażliwych danych.

Jesteście początkującymi graczami? Spokojnie, każdy kiedyś zaczyna, ale to nie jest powód do tego, by poddawać się już starcie. Rejestracja w Etoto jest darmowa. Dlaczego więc by nie spróbować i dopiero później zdecydować, czy jest to rozrywka bądź strona dla nas? 😉


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.