Każdy gol Polaków będzie teraz dla ciebie powodem do jeszcze większej radości. Forbet płaci 20 PLN za celne trafienia Biało-Czerwonych w meczu przeciwko Macedonii Północnej!

Forbet z promocją na mecz z Macedonią. Polska strzela, a ty dostajesz bonus!
Forbet z promocją na mecz z Macedonią. Polska strzela, a ty dostajesz bonus!

Forbet bonus na Euro 2020

Ta promocja dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób zarejestrowanych na stronie firmy bukmacherskiej Forbet. Przypominamy, że każdy nowy gracz może liczyć na to, że dostanie od Forbet freebet 50 PLN!

W ramach oferty specjalnej przygotowanej na eliminacje Euro 2020 wszyscy gracze mogą liczyć na 20 PLN premii za gole Biało-Czerwonych w starciu z Macedonią Północną.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Premia za gole Polaków

Jak dokładnie to wygląda? To bardzo proste – Polska strzela trzy bramki, a ty inkasujesz 60 PLN! Nie ma tutaj żadnych limitów, co oznacza, że wszystko pozostaje w nogach podopiecznych Jerzego Brzęczka.

Bukmacher legalny Forbet kwalifikuje do promocji tylko gracze, którzy postawią kupon za dokładnie 79 PLN z co najmniej trzema typami z eliminacji Euro 2020. Pamiętaj, że musisz zagrać co najmniej jeden zakład na Polska Macedonia, by przystąpić do tej promocji!

Prezent od Forbet jest przyznawany automatycznie. Nie trzeba się po niego zgłaszać w żaden sposób.

Uwaga! Zakłady LIVE nie są brane pod uwagę w tej ofercie specjalnej. Jeżeli chcesz zgarnąć bonus, musisz postawić kupon składający się tylko z typów pre-match.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.