Fuksiarz kontra Fortuna – gdzie lepiej postawić kupon?

Generalnie firma bukmacherska musi być (nie mamy tutaj żadnych wątpliwości) wybrana bardzo solidnie. Dlaczego ta kwestia jest tak kluczowa? Z wielu względów. Nie chodzi tylko o to, by grać legalnie; bez kolidowania z polskimi przepisami. Liczy się także to, by np. zainkasować świetne bonusy po rejestracji. Dzisiaj porównamy Fuksiarza oraz Fortunę. Która firma bukmacherska jest lepsza? Gdzie warto się zarejestrować?

Czy warto wybrać Fuksiarza?

Nie każdy zbyt dużo wie – właśnie o tym podmiocie hazardowym. A ta firma bukmacherska jest bardzo rekomendowana. Przez ekspertów oraz tak samo przez Klientów. Dlaczego tak się jednak właśnie dzieje? Z wielu względów. Warto podkreślić, że firma bukmacherska Fuksiarz ma relatywnie mały „przebieg”. Wszak działa ona na rynku dopiero od poprzedniego roku kalendarzowego. Pewne jest to, że ta firma bukmacherska jest legalna. Dodatkowo hojna. To przekłada się na bardzo przychylne opinie o bukmacherze Fuksiarz… Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy oferuje aktualnie bonus, który nie wymaga potem… żadnego obrotu. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Aby odebrać cashback bez limitu, należy w pierwszej kolejności założyć konto. Potem musisz postawić kupon. Każde wydarzenie powinno mieć kurs wynoszący minimum 2,00. Jeśli nie uda Ci się trafić, to nic nie szkodzi. Wszak ta firma bukmacherska zapewnia zwrot części postawionej stawki. Aż do 500 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego Fortuna to taka popularna firma bukmacherska?

A może lepiej będzie, jak zarejestrujesz się w Fortunie? Ogólnie na tej płaszczyźnie nie ma żadnego limitu. Możesz zatem posiadać konta w rozmaitych firmach bukmacherskich. Na pewno warto tutaj rozważyć nie tylko Fuksiarza, ale także Fortunę. Dlaczego tak się dzieje w praktyce? Należy podkreślić, że Fortuna to legalna firma bukmacherska. Oferuje ona na start świetny bonus. Musisz tylko zarejestrować się, a potem wpisać kod bonusowy w Fortunie. Dzięki temu zainkasujesz… promocję bez konieczności realizowania nawet jednego depozytu. Chcesz dowiedzieć się o kluczowych warunkach? Masz już konto? Wpisałeś kod promocyjny? W takim razie po rejestracji zainkasujesz 2800 punktów lojalnościowych. Będziesz mógł wymienić je np. na zakład w kwocie 20 PLN. Można zatem powiedzieć, że ta promocja jest absolutnie za darmo. Wszak po Twojej stronie nie musi odbyć się dosłownie żadna inwestycja.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Na pewno interesuje Cię teraz to, co jeszcze jest gwarantowane przez tego buka, prawda? Oferta jest szeroka. Do dyspozycji graczy jest zaś nie tylko promocja na start, ale także główny bonus. Chodzi nam w tym momencie o zakład bez ryzyka. Co dokładnie trzeba zrobić, by go zainkasować? Musisz mieć konto. Należy także w tym przypadku wpłacić pieniądze. Jeśli potem przegrasz swój kupon, to firma bukmacherska Fortuna zwróci Ci stawkę. I to nawet aż do poziomu 600 PLN. Co jeszcze jest ważne? W ofercie podmiotu hazardowego Fortuna nie brakuje wielu promocji także dla stałych Klientów.