W roku 2019 nadal będzie można wykorzystać przy rejestracji kod promocyjny u bukmachera. Pytanie tylko, gdzie dostępny będzie najlepszy?

Gdzie najlepszy kod promocyjny 2019?
Gdzie najlepszy kod promocyjny 2019?

Kod promocyjny do bukmachera online

Rok 2019 może być bardzo ciekawy pod względem walki o graczy bukmacherskich. Być może dołączy do niej też nowy legalny buk Betfan, który prawdopodobnie wystartuje ze swoją ofertą

Na pewno wiele portali do obstawiania przygotuje dla graczy kod promocyjny, jaki będzie można wykorzystać przy zakładaniu konta. Nie wiadomo, jakie oferty dokładnie będą dostępne, ale mamy już potwierdzenie kilku bonusów, jakie na pewno nadal będą do zgarnięcia!

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno w 2019 roku nie zmieni się nic w przypadku bukmachera Fortuna. Nadal będzie można przy rejestracji wykorzystać hasło promocyjne „BETONLINE„.

Wszystko wskazuje na to, że kod bonusowy będzie można wykorzystać również w Forbet. Tutaj hasło będzie takie samo jak w przypadku Fortuny i raczej mało prawdopodobne, by się to zmieniło.

Oczywiście, w trakcie roku może ulec zmianie wiele ofert specjalnych, w tym także te związane z promocjami powitalnymi. Radzimy być z tym na bieżąco i sprawdzać aktualne wiadomości. Portale takie jak nasz to gwarancja, że najważniejsze informacje zawsze docierają do was w odpowiednim czasie!

Niewykluczone, że wkrótce do Polski dotrą kolejni legalni bukmacherzy z licencją. Bez wątpienia oni również na „dzień dobry” przygotują coś ekstra! 🙂


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.