Jeżeli grasz lub grałeś na stronie BetClic w Polsce, prawdopodobnie zastanawiasz się nad konsekwencjami. Przeczytaj więcej na ten temat – nie daj się oszustom i działaj tylko zgodnie z prawem!

Granie na BetClic w Polsce. Co mi grozi?
Granie na BetClic w Polsce. Co mi grozi?

BetClic legalny bukmacher czy nie?

Mimo że ogłaszane jest to niemal na każdym kroku, cały czas nie wszyscy wiedzą, że strona BetClic Polska jest w naszym kraju w stu procentach legalna!

Dzięki licencji Ministerstwa Finansów opisywany bukmacher może oferować zakłady w naszym kraju i nie naraża samych typerów na przykre konsekwencje natury prawnej.

betclic ma też aplikację na telefon
betclic ma też aplikację na telefon

Nic złego ci nie grozi, jeśli obstawiałeś lub obstawiasz mecze w BetClic. Musisz jednak pamiętać o tym, iż dotyczy to jedynie polskiej domeny, a więc ta międzynarodowa nie jest tu uwzględniana.

Czy można grać w BetClic w Polsce?

Polska strona BetClic zawiera tylko to, co jest dopuszczalne w ustawie hazardowej. Jest zatem gwarancją tego, iż zrobimy tylko i wyłącznie to, co możemy.

Zakłady online BetClic działają także mobilnie. Granie na telefonie jest tak samo dozwolone jak na stronie internetowej. Można też przy tym pobrać aplikację i obstawiać jeszcze wygodniej.

Kiedy mówimy o legalnych działaniach, metody płatności bukmachera, zakłady i wszystko, co w nim się znajduje, jest w stu procentach akceptowane przez polskie prawo!

Podsumowując, w BetClic.pl można grać bez obaw. Jeżeli chcesz tam założyć konto i jesteś osobą pełnoletnią, masz taką możliwość i to całkowicie zgodnie z przepisami! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.