Z racji tego, że EURO coraz bliżej, pojawia się coraz więcej osób, które deklarują obstawianie piłki nożnej jako coś, co chcą robić w najbliższym sezonie sportowych zmagań. Jednakże w jaki sposób najlepiej jest obstawiać piłkę nożną? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak najlepiej obstawiać piłkę nożną?

Jak zacząć?

Jeśli dopiero zaczynasz, to jedną z najważniejszych rad, jakich możemy Ci udzielić na tym etapie, jest przeczytanie kilku słowników i poradników bukmacherskich. Musisz wiedzieć, jaki jest najpopularniejszy rodzaj zakładów piłkarskich i jakie znaczenie mają skróty stosowane przez bukmacherów. Ten etap może zająć trochę czasu, ale z pewnością przyniesie ci korzyści w postaci omijania nieporozumień w trakcie obstawiania.

Co warto wiedzieć o zakładach piłkarskich?

Informacje o wynikach wydarzeń sportowych są nieocenione, jeśli chodzi o obstawianie piłki nożnej. Początkującym zalecamy wybranie ligi piłkarskiej już na starcie, jeszcze przed podjęciem finalnej decyzji o obstawianiu. Warto jest też zapoznać się z wynikami i tabelami danego wydarzenia sportowego. Dzięki temu będziesz wiedział, na czym stoisz, oraz zmniejszysz nieco szansę na przegraną.

Nie zapominaj też o transferach, komunikatach prasowych oraz wypowiedziach trenerów i zawodników. Śledzenie tego typu wiadomości pozwala lepiej przewidywać wyniki meczów.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Zarządzanie swoimi pieniędzmi

Dobre praktyki zarządzania funduszami pomogą Ci zmniejszyć ryzyko utraty wszystkich środków. Aby uniknąć takiej sytuacji, musisz ściśle przestrzegać szeregu zasad. Najpierw należy określić kwotę, za jaką będziesz obstawiać w dany miesiąc u wybranego przez ciebie legalnego bukmachera. Nie mogą to być pieniądze na utrzymanie rodziny, gospodarstwo domowe ani bieżące wydatki. Ważne jest, aby przestrzegać tej zasady, ponieważ jeśli stracisz te środki, to nie zaburzy to normalnego rytmu życia – i nie będziesz musiał martwić się o domowy budżet.

Dobrym sposobem na ograniczenie siebie, jeśli nie jesteś w stanie sam się pohamować, to zainstalowanie aplikacji mobilnej od bukmacherów, która po ustaleniu danego limitu – sama zablokuje twoje możliwości obstawiania. To ważne, ponieważ w ten sposób będziesz w stanie uniknąć odgrywania się, oraz po części utrudni ci to uzależnienie się od zakładów bukmacherskich. Najlepiej, jeśli będzie to kwota, która nie przekracza 2-3% twojego domowego budżetu na miesiąc.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz zarobić na zakładach na piłkę nożną

Najlepiej wtedy nie obstawiać mieczów pierwszoligowych – bo zazwyczaj bukmacherzy wystawiają tam swoich najlepszych fachowców od analizy – no chyba że chodzi ci tylko o emocje, ale w tym wypadku nie powinieneś liczyć na wygraną. Jeśli liczysz na zarobek, to powinieneś obstawiać mecze trzecio, bądź nawet czwarto ligowe, gdzie bukmacher wystawia zazwyczaj początkujących analityków – tam masz o wiele większe szanse na to, aby dobrze zarobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.