Zakłady bukmacherskie cieszą się w naszym kraju od wielu lat ogromną popularnością. Niestety, w obliczu panującej epidemii koronawirusa firmy bukmacherskie muszą mocno modyfikować swoje oferty dla typerów. Jest to oczywiście związane z tym, że z racji pandemii odwoływane są praktycznie wszystkie imprezy sportowe. Typerzy, którzy do tej pory obstawiali wyłącznie zakłady dotyczące tradycyjnych dyscyplin sportowych, mogą mieć poważny problem. Nie trzeba jednak się martwić – firmy bukmacherskie w internecie mają sporo propozycji, które pozwalają na zarobienie naprawdę sporych pieniędzy. Mowa tutaj na przykład o firmie bukmacherskiej STS, która posiada przeszło 50% udziałów w polskim rynku bukmacherskim. STS ma mnóstwo interesujących zakładów na esporty, które pozwalają na zarobienie dużych pieniędzy, a jednocześnie zapewniają ogromną rozrywkę i emocje. W dzisiejszym artykule w sposób niezwykle dokładny omawiamy poszczególne elementy oferty STS dla fanów esportów. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego typera, który chciałby zacząć zarabiać na obstawianiu esportów. 

Jak obstawiać mecze e-sportowe u bukmachera online?
Jak obstawiać mecze e-sportowe u bukmachera online?

Esporty, czyli obstawianie u bukmachera w czasie epidemii koronawirusa

Epidemia koronawirusa sprawiła, że nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Nieustannie nakładane są na nas nowe obostrzenia i ograniczenia. Odwoływane są też wszystkie imprezy sportowe – zarówno te mniejsze jak i o zasięgu globalnym jak Mistrzostwa Euro 2020 czy Igrzyska Olimpijskie. Wielu typerów, którzy dotychczas obstawiali wyłącznie tradycyjne dyscypliny sportowe, zastanawia się, co opłaca się w chwili obecnej obstawiać u bukmacherów. Warto wiedzieć, że świetnym rozwiązaniem jest na przykład zapoznanie się z ofertą zakładów na esport u bukmachera STS. 

STS to firma bukmacherska z tradycjami, która na polskim rynku funkcjonuje od przeszło 20 lat. STS posiada przeszło 50% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, co potwierdza, że firma ta potrafi doskonale i na bieżąco reagować na wszystkie potrzeby i oczekiwania zgłaszane przez środowisko typerskie. Oferta esportów w STS jest naprawdę dobrze dopracowana. W związku z pandemią koronawirusa można spodziewać się, że liczba zakładów na esporty w najbliższym czasie wzrośnie. 

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oferta esportów w STS – najważniejsze informacje 

Esporty to specjalny rodzaj gier typu multiplayer, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W chwili obecnej najpopularniejsze gry esportowe to zdecydowanie LoL oraz CS:GO. STS ma w swojej ofercie nie tylko te dwie gry, ale także sporo innych tytułów. Mowa tutaj o grach takich jak Rainbowsix, King Of Glory, Warcraft 3, Smite, Star Craft 2 i wiele, wiele innych. W ofercie STS coś dla siebie znajdą fani nawet najmniej popularnych esportów. 

STS każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby jego oferta zakładów na esporty podobała się typerom. Warto także wiedzieć o tym, że STS umie także doskonale przyciągać do siebie szerokie grono użytkowników. Na każdego nowo zarejestrowanego użytkownika bukmachera STS czeka cała masa atrakcyjnych promocji i bonusów – bonus od pierwszego zrealizowanego depozytu, darmowy freebet czy darmowy zakład bez ryzyka. Nowi typerzy bukmachera STS naprawdę nie mają powodów do narzekania. 

STS kod promocyjny „BETONLINE” daje aż 29 PLN bez wpłaty na start. ZOBACZ VIDEO i dowiedz się, jak oglądać:

Obstawianie CS:GO w STS – opłaca się? 

Counter Strike: Global Offensive to zdecydowanie najpopularniejsza gra esportowa na świecie. Z tego względu wielu typerów zastanawia się, jakie dokładnie warunki dla typerów przedstawia STS na swojej stronie internetowej. Już na pierwszy rzut oka gdy zerkniemy na propozycje STS dla graczy obstawiających CS:GO można zauważyć, że bukmacher spisuje się naprawdę dobrze. Możemy znaleźć tam aż kilkadziesiąt rozmaitych rozgrywek CS’a do obstawiania. W przypadku najistotniejszych meczów, które cieszą się największą popularnością, dostajemy do obstawiani około 50 zdarzeń dodatkowych na jedno spotkanie. Co konkretnie można obstawiać na mecze CS:GO? Możliwości jest cała masa – możemy obstawiać liczbę rund na danej mapie, handicapy, zwycięzców poszczególnych rund oraz czy konkretna drużyna podstawi bombę na mapie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.