Oczywiście zakłady w czasie rzeczywistym to bardzo interesujący sposób na zabicie czasu, jednakże aby wygrywać na zakładach na żywo, to trzeba mieć odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Jak więc stawiać na zakłady na żywo, aby zbyt często nie przegrywać?

Jak obstawiać zakłady w czasie rzeczywistym? Poradnik bukmacherski 2021

Na czym opierają się zakłady w czasie rzeczywistym?

Cóż, ten rodzaj obstawiania polega na obstawianiu zakładów w trakcie trwania wydarzenia, a kursy podane przez danego buka będą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Wszystko zależy od tego, co się dzieje na spotkaniu. Zwykle w pewnych okolicznościach zdarzają się nieoczekiwane rzeczy – a wszystko zależy od rozwoju pola gry.

Zalety zakładów w czasie rzeczywistym

Wielu legalnych bukmacherów zapewnia swoim użytkownikom możliwość oglądania najpopularniejszych rozgrywek, takich jak piłka nożna, koszykówka czy tenis. Dzięki tej metodzie nie musimy stawiać zakładów na ślepo – wiemy, co aktualnie dzieje się na danym etapie gry, w każdej chwili możemy wyciągać wnioski i obstawiać. Bukmacherzy często oferują swoim graczom wyższe kursy – kiedy obstawiają zakłady na żywo! Oczywiście kursy zmieniają się co minutę, więc jeśli przyjmiemy odpowiedni moment, nasze zyski mogą być jeszcze większe! Oczywiście bukmacherzy zapewniają również odpowiednie bonusy do zakładów na żywo, dzięki którym można np. Zwiększyć swoją wygraną nawet o kilkanaście procent!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Ilość nie zawsze przekłada się na jakość

Niekoniecznie dobrym pomysłem jest obstawianie większej liczby zakładów na żywo, ponieważ to nie jest wyścig – ważna jest tu odpowiednia strategia i dążenie do celu. Gracze powinni zawsze mieć świadomość, że bardzo trudno jest zarobić na zakładach na żywo. Dla tych, którzy szukają szybkiego zysku, nie jest to właściwy rodzaj zakładów do obstawiania, ponieważ w typowym zakładzie na żywo, jeśli postawisz zakład w złym momencie, możesz szybko przegrać. Dlatego najlepiej jest stawiać mniej, ale dobrze nam znany zakład.

Czy warto?

To naprawdę zależy od tego, czy masz wolę, wiedzę i doświadczenie, aby z powodzeniem obstawiać. Oczywiście wielu początkujących graczy będzie bardzo chętnych do obstawiania tego rodzaju zakładów, ale najlepiej jest zachować powściągliwość, ponieważ w innym wypadku zaczynają się problemy. Dlatego przed postawieniem zakładu na żywo upewnij się, że masz przeznaczone wystarczające środki, a gdy skończy Ci się pula, odłóż obstawianie na następny miesiąc.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co uważać przy obstawianiu zakładów na żywo?

Przede wszystkim na to, aby nie zagalopować się z obstawianiem przez co obstawimy za dużo i w konsekwencji pozbawisz się środków do obstawiania na ten miesiąc. Następnie warto jest zwrócić uwagę na to, czy przy zakładach na żywo wybrany przez nas legalny bukmacher oferuje transmisje na to spotkanie, ponieważ bez oglądania danej transmisji istnieje bardzo duża szansa, że nie uda ci się wygrać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.