Każdy gracz chciałby obstawiać zakłady bez płacenia podatków. Naturalnie, jeśli wiesz jak to robić, to jest to całkowicie legalna i skuteczna metoda na obstawianie. Z tego powodu też dziś dowiesz się, jak możesz obstawiać zakłady bez podatku!

Jak obstawiać zakłady w Polsce bez podatku?

Czy rzeczywiście można obstawiać zakłady w Polsce bez podatku?

Wbrew pozorom możesz obstawiać zakłady bez podatku legalnie. Jak to zrobić? Najpierw musisz być graczem zarejestrowanym u wybranego, legalnego bukmachera, który taką ofertę zapewnia. Jeśli nie masz konta, możesz je utworzyć w dowolnym momencie. Proces rejestracji odbywa się tylko online i powinien być obsługiwany przez każdego, nawet początkującego. Co najważniejsze, forma tworzenia profilu jest całkiem prosta, ponadto weryfikacja danych nie powinna zbytnio utrudniać Ci życia.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Gra bez podatku u w punktach naziemnych?

Bez konta u wybranego bukmachera nie będziesz mógł legalnie obstawiać gier wolnych od podatku. W rezultacie niemożliwe jest zwolnienie z podatku, gdy typujesz swoje zakłady w stacjonarnym punkcie bukmacherskim, ale oczywiście są wyjątki.

Przykładowo, bukmacher Millennium w swojej promocji „happy hour” oferuje usługę, gdzie wtedy też nie musisz płacić podatków podczas obstawiania. Wadą tego jest to, że możesz to robić tylko w kilku miejscach w ciągu dnia, nie mówiąc już o pandemii covid-19, więc nie wszystkie punkty mogą być otwarte.

Czy naprawdę jednak można nadal korzystać z usług legalnego bukmachera, aby obstawiać zakłady bez martwienia się o opłaty płacone krajowi? Oczywiście, że tak, ponieważ prawo nie uściśla, kto ma opłacić podatek – możesz to zrobić albo ty (w większości przypadków to właśnie odpowiedzialność spada na ciebie) – bądź też bukmacher.

Przede wszystkim warto podkreślić, że nie każdy bukmacher oferuje regularne gry bez podatku, co oznacza, że nie zawsze możesz postawić zakład bez podatku. Oczywiście są wyjątki – czasami dodawane są inne oferty promocyjne, zwłaszcza gdy w świecie sportu dzieją się ważne wydarzenia.

Bonusy a gry bez podatku

Warto jest przede wszystkim zwrócić też uwagę na fakt, że większość bonusów bukmacherskich, w których oferowane są gry bez podatku, ma własny regulamin – co polega mniej więcej na tym, że aby wziąć udział w promocji, musisz go przestrzegać, a zwykle też bukmacherzy nie ułatwiają ci tego, ponieważ w większości zmuszają cię do obrotu całą sumą kilkakrotnie, po zawyżonych kursach, przez co ciężko jest na tym zarobić.

Z tego powodu też musisz uważać, aby wybierać tylko te bonusy, które możesz w dość łatwy sposób obrócić, w innym wypadku nie masz szans na to, aby zarobić na takim zakładzie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto szukać obstawiania bez podatków?

Oczywiście, że tak, ponieważ jest to możliwość na zarobienie większych pieniędzy, choć z drugiej strony warto jest też uważać na to, aby nie wpakować się w jakąś pułapkę, dzięki której stracimy większość bądź wszystkie nasze pieniądze na obstawianie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.