Chcesz, by wygrana twojego kuponu powiększyła się aż o 25%? Dzięki ofercie specjalnej od LvBET jest to jak najbardziej możliwe!

Jak wygrać więcej o 25% w LvBET?
Jak wygrać więcej o 25% w LvBET?

Podwyższone wygrane u bukmachera LVbet

Promocja bukmacherska „Multikozak” od LvBET pozwala graczom na zdobywanie dodatkowych środków przy stawianiu kuponów AKO. Można dzięki niej zdobyć aż 25% ekstra, co przy kwocie 1000 PLN daje aż 250!

Żeby zakwalifikować się do promocji, musisz zagrać kupon, który składał się będzie z minimum 4 zdarzeń z dowolnej dyscypliny sportowej dostępnej w ofercie bukmachera online.

Zgłoszenie kuponu promocyjnego musi nastąpić w danym tygodniu do końca niedzieli, ponieważ przelew premii zawsze odbywa się we wtorki. Gracz musi jedynie podać kod zwycięskiego kuponu w treści wiadomości e-mail do organizatora.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

LvBET bonus za darmo

Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 10 PLN, a kurs ogólny nie może być niższy niż 3.0, by zakład był brany pod uwagę i pozwalał na otrzymanie dodatkowych pieniędzy.

LvBET przygotował od 7,5 do nawet 25% ekstra za zwycięski kupon. Szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej bukmachera, jednak zasada jest prosta – im więcej meczów masz na kuponie, tym pokaźniejsze doładowanie możesz zdobyć!

Korzystanie z ofert regularnych nie wyklucza odbierania innych premii, które przygotowywane są na specjalne okazje, na przykład, wydarzenia sportowe i tym podobne.

Jeżeli nie masz konta w LvBET, możesz wykorzystać kod promocyjny 2019. Wystarczy przy rejestracji wpisać hasło: „BETONLINE„!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.