Chciałeś upolować jeden kod promocyjny, a tu nagle wpadły ci w ręce aż dwa? Zobacz, w jaki sposób możesz wykorzystać kilka haseł bonusowych i to całkowicie legalnie!

Jak wykorzystać dwa kody promocyjne u bukmachera?
Jak wykorzystać dwa kody promocyjne u bukmachera?

Kody promocyjne na bonus

Nietrudno w internecie odnaleźć materiały, które przedstawiają Fortuna kod promocyjny bądź inne podobne propozycje. Czy jednak da się w taki sposób założyć konto, by możliwe było odebranie więcej niż jednej premii?

Przykładowo: STS kod promocyjnyBETONLINE” pozwala na zdobycie 29 PLN jako bonus bez depozytu, a do tego nawet 1000 PLN przy wpłacie numer jeden. Czy jednak trzeba na tym zaprzestać?

sts kod na bonus bez depozytu
sts kod na bonus bez depozytu

Bukmacherski bonus. Jaki kod wpisać?

Okazuje się, że u bukmacherów można wykorzystać więcej niż jeden kod promocyjny, ale tylko pod warunkiem, iż nie chcemy odebrać dwóch premii przy rejestracji. Podany przez nas przykład kodu STS jest przygotowany tylko dla nowych klientów!

Jeżeli dopiero co rejestrujesz się u bukmachera, możesz w formularzu online wpisać tylko jeden kod promocyjny. Nie zmienia to jednak faktu, że chwilę później, już jako pełnoprawny typer, bez problemu możesz wykorzystywać inne premie.

Uwaga! Musisz pamiętać o tym, że tylko przy rejestracji da się wykorzystać kod na bonus powitalny czy premię bez wpłaty! Po zapisaniu się do bukmachera nie ma już takiej możliwości!

A ty jakie masz doświadczenie z kodami u bukmacherów? Lubisz korzystać z tej formy promocji? 😉


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.