Legalny bukmacher Fortuna wprowadza do swojej oferty konto tymczasowe. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które od dawna interesował portal bez weryfikacji danych!

Już jest konto tymczasowe Fortuna!
Już jest konto tymczasowe Fortuna!

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna to najstarszy portal działający w naszym kraju na bazie licencji Ministerstwa Finansów. Jest bardzo często wybierany przez graczy ze względu na bogatą i atrakcyjną ofertą kursową oraz mnóstwo godnych uwagi funkcji ułatwiających obstawianie.

Do tej pory, aby zostać graczem bukmachera opisywanego w tym wpisie, potrzeba było wypełnić formularz rejestracyjny i dołączyć do niego skan dokumentu tożsamości. Teraz zostało to usprawnione i ograniczone do minimum.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Odkąd konto tymczasowe Fortuna zostało wprowadzone, założenie profilu gracza wymaga tylko podania danych. Ich potwierdzeniem możemy zająć się od razu, albo później, czyli nawet za niespełna miesiąc po rozpoczęciu gry!

Bardzo bardzo istotne – posiadając konto bukmacherskie bez weryfikacji cały czas mamy prawo do tego, by obstawiać mecze. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że nie możemy łącznie zdeponować na konto więcej niż 5000 złotych.

Dla kogo takie rozwiązanie jest dobre? Dla wszystkich tych, którym zależy na czasie albo po prostu osób niemających w danym momencie możliwości wykonania zdjęcia swoich dokumentów.

Jeżeli nie macie konta w Fortunie, założyć je możecie w każdej wolnej chwili. Teraz zajmuje to dosłownie chwilę i nie na pewno nikogo was nie zniechęci!

Darmowe konto bukmacherskie online założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.