Legalny bukmacher Betfan jeszcze dla bardzo wielu graczy jest zagadką. Czego możemy spodziewać się po tej stronie w roku 2019?

Legalny bukmacher Betfan 2019
Legalny bukmacher Betfan 2019

Betfan bukmacher online w Polsce

W Polsce w połowie listopada 2018 roku było dokładnie 12 legalnych firm bukmacherskich. Miejsce przedostatnie w tym spisie zajmowała marka Betfan, która uzyskała licencję dopiero pod koniec października.

Na razie nie wiadomo, kiedy legalny bukmacher Betfan wystartuje ze swoją ofertą. Wiele wskazuje na to, że będzie dostępny pod adresem internetowym www.BetFan.pl, ale i o samej stronie wiadomo tyle, co nic.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W roku 2019 może pojawić się w Polsce jeszcze kilku bukmacherów. Betfan powinien zatem przygotować dla graczy naprawdę solidną ofertę, jeśli chce być przez nich poważnie potraktowany.

Betfan kod promocyjny

Trudno przewidywać, czy pojawi się wkrótce jakiś kod promocyjny Betfan lub coś tego rodzaju. Firma nie zdradza wielu szczegółów na ten temat i raczej jej polityka niewiele się zmieni.

Czy Betfan to polski bukmacher? Jak najbardziej! Nic nie wskazuje na to, by ta marka miała coś wspólnego z jakąś spółką zagraniczną. Niektórzy potraktują to jako dobrą wróżbę, a inni – wręcz przeciwnie.

Betfan rejestracja jeszcze nie jest możliwa, ale jeżeli chcecie legalnie obstawiać mecze już teraz, wystarczy, że wejdziecie na stronę www.iForbet.pl. Pamiętajcie, że przy rejestracji możecie podać ekskluzywny kod promocyjny „BETONLINE„.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.