Masz niespełna miesiąc na to, by powalczyć w LV BET z innymi typerami aż o 3000 PLN nagrody! Poznaj szczegóły specjalnej promocji przygotowanej z myślą o MŚ U-20 w Polsce!

Liga typerów LV BET. 3000 PLN do wygrania!
Liga typerów LV BET. 3000 PLN do wygrania!

LV BET promocja online 2019

W ramach promocji każdy gracz zdobywa punkty za postawione zakłady z typami na mecze mistrzostw świata reprezentacji młodzieżowych do lat 20. Turniej startuje w dniu 23 maja.

Uczestnicy promocji mogą otrzymać „oczka” do rankingu zarówno za wygrane, jak i przegrane zakłady. W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji w rankingu, ale trzeba mieć na uwadze, że ranking odświeżany jest na stronie głównej tylko w poniedziałki i czwartki.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Liga typerów MŚ U20 Polska 2019

Punkty do rankingu liczy się w następujący sposób:

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Bukmacher przygotował piętnaście nagród w formie bonusów pieniężnych. Największa z nich to 3000 PLN, a najmniejsza – 200 PLN. Na jedno konto przypada, rzecz jasna, tylko jeden upominek.

Wszystkie nagrody wypłacone zostaną do dnia 17 czerwca do godziny 15.

promocja lvbet. Nagrody
promocja lvbet. Nagrody

Mecze w LV BET z oferty MŚ U-20 są już dostępne od paru dni. Możesz sprawdzić kursy na swoich faworytów nawet i teraz. Koniecznie pochwal się, na kogo zdecydowałeś się postawić i dlaczego! 🙂

Nie masz jeszcze konta u bukmachera LV BET? Obecnie możliwa jest u niego rejestracja bez skanu dowodu! Wszystko załatwia się w kilkadziesiąt sekund i całkowicie legalnie!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.