Ile powinienem stawiać w zakładach bukmacherskich, by było to dla mnie opłacalne, a jednocześnie nie groziło bankructwem? Podpowiadamy początkującym i nie tylko!

Na jakie stawki grać u bukmachera?
Na jakie stawki grać u bukmachera?

Stawki w zakładach bukmacherskich

Stawianie meczów w zakładach bukmacherskich nie jest łatwą sztuką, o czym mogło się przekonać już bardzo wiele osób. Jeżeli chcecie popełniać błędy i się na nich uczyć, nie ma najmniejszego problemu. Warto jednak przeczytać o podstawowych strategiach, by zbyt szybko nie zrazić się do świetnej zabawy, jaką jest obstawianie. 

Wielu graczy ma problemy z dobieraniem stawki, za jaką powinni stawiać zakłady. Niektórzy zbyt wiele ryzykują, natomiast inni grają tak ostrożnie, że trudno im osiągać większe zyski. Jaki jest zatem złoty środek? 

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystko zależy przede wszystkim od tego, jakimi środkami dysponujecie. Mówi się, że nie powinno się w jednym kuponie stawiać więcej niż 5% pieniędzy przeznaczonych na obstawianie. Oznacza to 5 PLN przy 100 PLN oraz 50 PLN przy 1000 PLN. Mimo że jest to kwota umowna, warto się jej trzymać.

Dlaczego „widełki” są tak istotne? Pozwalają nam unikać sytuacji, w których zbyt szybko tracimy swoje pieniądze, a jednocześnie umożliwiają nam wygrywać kwoty pasujące do naszego budżetu. 

Jeżeli jesteście dopiero na początku swojej przygody z obstawianiem, pomyślcie o tym, czy nie chcecie skorzystać z bonusu bez depozytu. W ten sposób możecie zgarnąć premię od razu po założeniu konta. Ciekawą opcją jest także standardowa premia powitalna za pierwszy lub kilka pierwszych depozytów. 

Chciałbyś założyć darmowe konto do obstawiania meczów? Już teraz możesz to zrobić na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.