Legalny bukmacher eWinner od niedawna dostępny jest na polskim rynku. Co wiemy na jego temat? Jakie promocje ma dla graczy?

Nowy legalny bukmacher eWinner
Nowy legalny bukmacher eWinner

Ewinner zakłady bukmacherskie

W Polsce legalni bukmacherzy to tacy, którzy posiadają licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Jako dwunasty w naszym kraju zgodę tę otrzymał buk o nazwie eWinner.

Na ten moment niewiele wiadomo o tym, kiedy eWinner startuje oraz jakie bonusy powitalne będzie oferował od samego początku. Wiele osób liczy na to, że opisywany portal przygotuje dobrą ofertę na start, ale czy rzeczywiście tak będzie dopiero się przekonamy.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ewinner legalny bukmacher w Polsce

Licencja eWinner została ogłoszona niemal w tym samym czasie, co w przypadku innej strony do obstawiania meczów – Betfan. Czy obie witryny, mniej więcej, tak samo rozpoczną właściwą działalność? Trudno zgadywać, ale może tak być!

W internecie można już znaleźć informacje na temat eWinner kod promocyjny i tak dalej. Oczywiście, są to tylko przypuszczenia niepotwierdzone jakimikolwiek faktami. A prawda jest taka, że o tym bukmacherze na tę chwilę wiadomo bardzo niewiele, a co dopiero mówić o specjalnych hasłach na dodatkowe premie za rejestrację!

Na szczęście, wcale nie trzeba czekać na premierę nowego legalnego bukmachera, by obstawiać legalnie mecze. Jeżeli chcecie, możecie już teraz wejść na www.iForbet.pl i wpisać kod bonusowy „BETONLINE”! 🙂


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.