Nie miałeś jeszcze okazji grać w Wirtualnych Sportach Totalbet, a może wręcz przeciwnie, obstawiasz je bardzo często? Bez względu na wszystko możesz teraz liczyć na ponad 200 PLN zwrotu!

Ponad 200 PLN zwrotu w Wirtualnych Sportach Totalbet!
Ponad 200 PLN zwrotu w Wirtualnych Sportach Totalbet!

Zwrot stawki Totalbet

Wirtualne Sporty Totalbet to propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić się w obstawianiu czegoś więcej niż tradycyjnych dyscyplin sportowych.

W ramach promocji bukmacherskiej od Totalbet każdego dnia można otrzymać cashback 40 PLN. Wszystko to w postaci 100% zwrotu wniesionej stawki. Przykładowo: grasz za 20 PLN, dostajesz w razie przegranej 20 PLN.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wirtualne Sporty. Promocja Totalbet

Tylko zakłady na Wirtualne Sporty są w tym przypadku brane pod uwagę. Każdego dnia czeka na ciebie 40 PLN, a więc w trakcie całego tygodnia możesz zgarnąć aż 280 PLN!

Nie jest wymagany w tym przypadku kod promocyjny ani coś podobnego. Każdy gracz automatycznie kwalifikuje się do tej oferty. Zaznaczmy jednak, że mowa tu jedynie o dniach od 11 do 17 czerwca.

Bonus Totalbet przyznawany jest automatycznie od pierwszego przegranego kuponu danego dnia. Przed wypłatą tych pieniędzy trzeba je obrócić, co opisuje dokładnie regulamin promocji.

Szukasz aktualnych informacji o promocjach takich, jak ta? U nas zawsze jest na bieżąco o tego typu premiach! Po prostu śledź nas, a niczego nie przegapisz! 🙂

Nie masz konta w Totalbet? Czeka na ciebie 10 PLN bez depozytu i nawet 500 PLN po zleceniu wpłaty!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.