Gadżety bukmacherskie od marki Forbet czekają na tych, którzy pokażą, jak ich zdaniem powinny wyglądać sportowe święta!

Prezent od Forbet dla graczy!
Prezent od Forbet dla graczy!

Promocja bukmacherska od Forbet

Promocja obowiązuje w dniu 23 grudnia. Dostępna jest dla tych, którzy w mediach społecznościowych opublikują zdjęcie z hasztagiem „świętazforBET”.

W ramach oferty specjalnej można zgarnąć nagrody w specjalnych paczkach świątecznych od Forbet. Wśród upominków znajdą się gadżety z logotypem organizatora, a także prezenty-niespodzianki od ambasadorów marki, między innymi, Artura Boruca.

Każdy uczestnik może zaprezentować tylko jedną propozycję konkursową. Nagrody trafią do pięciu z nich, a oficjalna decyzja w tej sprawie należy do pracowników Forbet.

Nie przewidziano nagród pocieszenia, ale kalendarz adwentowy Forbet jeszcze trwa i niewykluczone, że wkrótce znajdzie się bonus dla wszystkich, który będzie można odebrać nawet bez żadnej wpłaty na konto!

W opisywanej promocji biorą udział posty opublikowane w następujących serwisach społecznościowych: Twitter, Instagram oraz Facebook. Musicie pamiętać, by wasze zdjęcie było dodane z konta publicznego, a nie prywatnego!

Jeżeli nie macie konta w Forbet, rejestracji możecie dokonać przez internet na oficjalnej stronie bukmachera. Formularz wypełnia się bardzo szybko. Opcjonalnie można wpisać w nim Forbet kod promocyjny: „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.