Gadżety bukmacherskie od marki Forbet czekają na tych, którzy pokażą, jak ich zdaniem powinny wyglądać sportowe święta!

Prezent od Forbet dla graczy!
Prezent od Forbet dla graczy!

Promocja obowiązuje w dniu 23 grudnia. Dostępna jest dla tych, którzy w mediach społecznościowych opublikują zdjęcie z hasztagiem „świętazforBET”.

W ramach oferty specjalnej można zgarnąć nagrody w specjalnych paczkach świątecznych od Forbet. Wśród upominków znajdą się gadżety z logotypem organizatora, a także prezenty-niespodzianki od ambasadorów marki, między innymi, Artura Boruca.

Każdy uczestnik może zaprezentować tylko jedną propozycję konkursową. Nagrody trafią do pięciu z nich, a oficjalna decyzja w tej sprawie należy do pracowników Forbet.

Nie przewidziano nagród pocieszenia, ale kalendarz adwentowy Forbet jeszcze trwa i niewykluczone, że wkrótce znajdzie się bonus dla wszystkich, który będzie można odebrać nawet bez żadnej wpłaty na konto!

W opisywanej promocji biorą udział posty opublikowane w następujących serwisach społecznościowych: Twitter, Instagram oraz Facebook. Musicie pamiętać, by wasze zdjęcie było dodane z konta publicznego, a nie prywatnego!

Jeżeli nie macie konta w Forbet, rejestracji możecie dokonać przez internet na oficjalnej stronie bukmachera. Formularz wypełnia się bardzo szybko. Opcjonalnie można wpisać w nim Forbet kod promocyjny: „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Prezent od Forbet dla graczy!
5 (100%) 2 vote[s]