Dopiero zaczynasz swoją „karierę” w podmiotach hazardowych? Masz jednak świadomość tego, że w pierwszej kolejności warto zdecydować się na firmy bukmacherskie, które oferują znakomite bonusy na start? Co wybrać? Gdzie są obecnie najlepsze promocje, które przyciągają nowych Klientów niczym magnes?

Betclic zwraca każdemu do 40 PLN!

Betfan – czy warto się tam zarejestrować?

Tak naprawdę jest to pytanie retoryczne. Zaraz zaś przekonasz się, dlaczego ta firma bukmacherska jest coraz popularniejsza. Należy zaznaczyć, że wszystkie opisywane przez nas dzisiaj podmioty hazardowe działają legalnie. W tym gronie jest także Betfan. Na co może zaś liczyć nowo zarejestrowany Klient? M.in. na możliwość obstawiania ze swojego internetowego konta albo aplikacji mobilnej. Promocje bukmacherskie także są znakomite. Na start możesz otrzymać cashback. Aby go zainkasować, należy założyć konto. Potem warto wpisać kod promocyjny. Na portalu Sport Betfan możesz dowiedzieć się o wiele więcej odnośnie tych promocji. Są one tam bowiem szczegółowo scharakteryzowane. Jeśli wpiszesz w momencie zakładania konta kod „SPORTBETFAN”, to będziesz zadowolony. Wszak potem otrzymasz hojne bonusy. Następnie należy wpłacić pieniądze. Od kwoty depozytu zależy zaś to, ile finalnie otrzymasz. Możesz zgarnąć cashback od 50 PLN do nawet 600 PLN. Potem należy zagrać pierwszy kupon. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki (w 100%).

Co przygotowała dla nowych Klientów firma bukmacherska STS?

Promocji bukmacherskich nie brakuje także w STS. Ta nowoczesna firma hazardowa ostatnio wprowadziła pewne zmiany. Nowy Klient może (dzięki nim) otrzymać nawet 1500 PLN. Wszystko odbywa się w trzech transzach. W pierwszej z nich możesz zainkasować 100% do 300 PLN. To jednak nie wszystko. Przy kolejnej wpłacie też czeka na Ciebie kolejny bonus. Możesz zaś zgarnąć dokładnie 50% do 500 PLN. Wytrwali i zarazem lojalni użytkownicy tego podmiotu hazardowego nie mają na co narzekać. W końcu przy trzeciej wpłacie także możesz uzyskać bonus. Chodzi o promocję 50% do 700 PLN. Ważne w ramach tej promocji jest to, że na wykonanie trzech wpłat do bukmachera internetowego STS masz dokładnie 30 dni. Co jeszcze jest oferowane? To także po 20 PLN na sporty wirtualne oraz gry karciane. Oczywiście, Betfan także nie poprzestaje na cashbacku do 600 PLN. Np. Twoja druga kolejna wpłata do tego bukmachera internetowego będzie zdublowana do 1000 PLN.

Na jaki bonus na start można liczyć w Fortunie?

Na dobry start możesz zainkasować promocję bez wykonywania żadnego depozytu ze swojej strony. To naprawdę nie jest żaden fake! Wystarczy tylko założyć konto, a potem otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych. Jeśli je wymienisz, to możesz potem zagrać zakład za 20 PLN. To na tym polu nie wszystko. Wszak nieprzypadkowo firma bukmacherska Fortuna jest uznawana za podmiot hazardowy bardzo hojny. W końcu na start możesz również otrzymać inny zakład bez ryzyka. Nawet do 600 PLN. Wszystko zależy od kwoty wpłaconego przez Ciebie depozytu.