Często odwiedzając Total Casino, szukamy jednocześnie bezpiecznych i sprawdzonych metod płatności, najlepiej takich, które nie są związane z posiadaniem konta w polskim banku. Dlatego też od pewnego czasu ogromnym powodzeniem cieszy się u nas Revolut. Wprowadza on teraz dwie nowe funkcje, które jeszcze bardziej mogą zwiększyć jego popularność w Polsce.

Czym jest Revolut?

Revolut to założona w Wielkiej Brytanii usługa płatnicza, która z miejsca stała się prawdziwym hitem. Tylko w naszym kraju ma już ponad milion użytkowników! Pozwala na dokonywanie zakupów online, przelewy, płacenie kartą czy wypłaty z bankomatów. Największą zaletą systemu jest blisko zerowy brak opłat za przewalutowanie. Revolut oferuje nam bowiem transakcje w obcych walutach, które rozliczane są po międzybankowym kursie wymiany. Takich walut jest ponad 150! Można zatem zapominać o kupowaniu walut po gorszym kursie, na czym do tej pory cały czas tylko traciliśmy. Możemy bezpłatnie prowadzić rachunek w ponad 30 walutach, w tym w PLN. Jeśli zasilimy konto w złotówkach, a będziemy płacić kartą w Czechach, to Revolut automatycznie zamieni je na CZK. Nie stracimy na przewalutowaniu, więc właściwie będziemy się czuć, jakbyśmy płacili w złotówkach. W ramach bezpłatnego planu możemy także w wielu bankomatach za darmo wypłacać pieniądze do 800 złotych miesięcznie, a każda następna wypłata to tylko około 2% prowizji. Ponadto możemy również błyskawicznie przesyłać środki między użytkownikami Revoluta.

Revolut z funkcją Pockets

Co jakiś czas Revolut stara się wprowadzać nowe funkcje i usługi, dzięki którym korzystanie z karty czy aplikacji jest jeszcze bardziej uniwersalne. Najnowszą opcją obecną w wersji beta aplikacji jest Pockets. Oferuje ona skorzystanie ze specjalnych kieszonek, w których magazynowane są pieniądze na regularne opłaty. Służy to pilnowaniu budżetu. Jeśli mamy za sprawą Revoluta ustawione stałe przelewy za prąd czy gaz, to stosowne kwoty będą odkładane na rachunek. W sytuacji, kiedy sami zasilimy konto lub dostaniemy przelew od innego użytkownika, niezbędne środki zostaną zabezpieczone na rzecz przyszłych opłat. Według nieoficjalnych informacji nowość ma być dostępna dla każdego klienta, bez znaczenia na posiadany pakiet.

Konto i karta dla dziecka

Inną nowością, która pojawiła się dla płatnych kont w wakacje, a teraz jest dostępna dla wszystkich, jest Revolut Junior. To usługa, dzięki której użytkownicy mogą założyć co najmniej jedno konto dla dziecka między 7. a 17. rokiem życia. W ramach Revolut Junior dostępne jest zarówno konto, karta i aplikacja dla młodszych użytkowników. Standardowy bezpłatny plan pozwala na jedno konto dla dziecka z sumą do 160 złotych doładowań miesięcznie. Płatne plany to nawet konta dla 5 dzieci i o wiele większe limity.

Rodzice w ramach aplikacji mogą stworzyć dziecku konto i zamówić do niego kartę płatniczą. Możliwe są stałe doładowania lub jednorazowe przelewy dla młodszego użytkownika. Za pomocą karty czy aplikacji dziecko może robić zakupy w sieci, na mieście, w szkole. Każda transakcja jest wyświetlana na głównym koncie rodzica. Można zatem dowiedzieć się, gdzie i ile wydało ono środków. Aplikacja pozwala również na ustalanie przed dorosłego niestandardowych kontroli płatności online czy też zbliżeniowych. Można zatem zablokować wiele miejsc online, a sam Revolut pozwala w kontroli tego, gdzie znajdują się produkty i usługi odpowiednie dla danego dziecka. Istnieje okazja do wyznaczenia tutaj regularnego kieszonkowego, nauki dziecka procesu oszczędzania. W tym drugim celu można dziecku stworzyć wirtualną skarbonkę. Ponadto wprowadzane mają tu być opcje zadań i nagród, gdzie dziecko za wykonane polecenia otrzyma pieniężne profity.