Freebet od STS dostępny teraz dla wszystkich graczy! W jaki sposób otrzymać 10 PLN na mecz siatkówki, w którym Polska zagra z Niemcami?

STS freebet bez wpłaty. 10 PLN na mecz siatkówki!
STS freebet bez wpłaty. 10 PLN na mecz siatkówki!

Freebet bez wpłaty w STS!

Przed nami mecze 1/4 finału ME. Każdy, kto zagra wszystkie z nich na jednym kuponie, będzie mógł w razie niepowodzenia otrzymać 10 PLN jako freebet!

STS freebet bez wpłaty, a to dlatego, że nie trzeba w tym przypadku nic wpłacać – wystarczy zagranie kuponu!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Na czym polega opisywana promocja? Gracz nie musi się do niej zapisywać, a wszystko sprowadza się jedynie do postawienia kuponu spełniającego podane niżej warunki:

  • stawka 21 PLN
  • wszystkie mecze 1/4 finału ME 2019 na jednym kuponie
  • kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.40
  • kupon przegrany!

Siatkarska premia bukmacherska. Freebet od STS

Wszystkie dodatkowe środki otrzymuje się automatycznie, a gracz może je wykorzystać na dalsze obstawianie na stronie lub w aplikacji STS.

Bonus STS może być przyznany tylko jeden raz na konto. Jest co obstawiać, bo mecze na ME w najbliższych dniach to, między innymi, hitowe starcie Polska – Niemcy!

Szczegóły na temat tej promocji dostępne są w oficjalnym regulaminie, który można przeczytać na stronie marki STS.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pozostaje też STS kontakt – Biuro Obsługi działa naprawdę dobrze!

Nowi gracze w STS cały czas mogą wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym odebrać bonus na start w wysokości 29 PLN bez depozytu i nawet 1200 PLN za wpłatę numer jeden!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.