STS – jaką ofertę przygotował dla graczy?

Przydałyby Ci się dodatkowe pieniądze? W związku z powyższym myślisz o zarejestrowaniu konta w firmie bukmacherskiej? Świetnym wyborem jest STS. W końcu to m.in. legalna firma hazardowa, która działa na rynku od 1997 roku. Poza tym nowi userzy mogą np. liczyć na hojne bonusy. Co konkretnie jest jednak oferowane? Poniżej możesz zapoznać się z najważniejszymi promocjami.

Oferta bez konieczności wykonywania żadnego depozytu jest bardzo popularna

Warto już na wstępie zaznaczyć, że STS oferuje m.in. bonus bez depozytu. Jaka jest tutaj dokładnie oferta? Aby z niej skorzystać, musisz dokonać rejestracji. W czasie wykonywania tego kroku musisz wpisać kod promocyjny we właściwym polu. I to jest już w zupełności wystarczające. A dzięki temu będziesz mógł zainkasować 25 PLN. Prawda, że brzmi świetnie? Nie ma tutaj na szczęście żadnego haczyka. W końcu dla STS to pewna forma promocji. Jeśli spodoba Ci się np. oferta tego bukmachera online, to na pewno zostaniesz na dłużej. A dużo osób tak właśnie robi. Warto też tutaj wspomnieć, jaki jest obrót bonusem. Chcesz poznać kluczowe zasady? Otrzymana kwota musi być zagrana trzy razy. Warto zaznaczyć, że minimalny kurs to zaś 1,91. Poza tym do obrotu są generalnie zaliczane tylko takie kupony, które finalnie okazały się wygrane.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Bonus zależny od pierwszej wpłaty

Jeśli skorzystasz z pierwszej oferty, to nie ma problemu, by potem swobodnie zdecydować się na kolejny bonus. Już zależny od premierowej wpłaty. Warto wiedzieć, że transakcje finansowe są w STS przeprowadzane zaś bardzo profesjonalnie. Nie tylko szybko i bardzo bezpiecznie. Wpłaty są na dodatek darmowe. Jeśli zatem zdecydujesz się np. na przelanie ze swojego konta bankowego 100 PLN, to tyle trafi na konto w STS. Jaka jest obecnie promocja oferowana przez tego bukmachera internetowego? Możesz zainkasować 100% do 1200 PLN. Jak tutaj zaś wygląda obrót bonusem w STS? Warunki są bardzo podobne. Jeśli chcesz, by pieniądze były w całości Twoje, musisz zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. W tym wypadku minimalny kurs to także 1,91. To nie koniec podobieństw. Wszak do obrotu również zaliczają się wyłącznie wygrane kupony, które zostaną przez Ciebie postawione. Na pewno zatem warto solidnie przyłożyć się do selekcjonowania wydarzeń. Jeśli zaś jesteśmy przy tym temacie, to możesz swobodnie grać nie tylko spotkania sportowe, ale także np. eventy rozrywkowe, polityczne itp. W ofercie STS znajdują się również m.in. sporty wirtualne. Jeśli zatem chcesz spróbować czegoś innego, to swobodnie możesz się na to zdecydować.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze znajduje się w ofercie STS?

Tak naprawdę oferta jest hojna nie tylko dla nowych użytkowników. STS dba bowiem o wszystkich swoich Klientów. Co jakiś czas pojawiają się zatem oferty okolicznościowe itp. Co dodatkowo cieszy się aktualnie sporym zainteresowaniem? W STS możesz wybrać Betgames. Warto dodać, że buk online oferuje 20 PLN cashbacku na ten dział. A może interesują Cię sporty wirtualne? Jeśli tak, to możesz liczyć na zwrot w kwocie 20 PLN.