Legalny poker online od dawna był marzeniem wielu graczy. Teraz w STS jest możliwość grania w karty na prawdziwe pieniądze i to w 100% zgodnie z przepisami!

STS jako pierwszy w Polsce uruchamia legalnego pokera online!
STS jako pierwszy w Polsce uruchamia legalnego pokera online!

Legalna gra w pokera w Polsce

Jak działa legalny poker STS? Czy ma to coś wspólnego z takimi stronami jak PokerStars i tym podobne? Wiele osób ciągle zadaje mnóstwo pytań na ten temat, a my postanowiliśmy znaleźć najważniejsze odpowiedzi.

Poker dostępny u bukmachera STS nie jest pokerem, w którym gramy przeciwko innym. Typer stawia tutaj zakłady na to, czy jego układ okaże się lepszy od układu posiadanego przez krupiera.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

W chwili startu projektu STS poker zawierał jedną odmianę tej gry i był to, oczywiście, Texas Hold’em. Czy wkrótce produkt zostanie jeszcze bardziej rozwinięty? Przekonamy się.

STS poker online

Do grania w pokera online w STS wymagane jest darmowe konto typerskie. Można je założyć w kilka chwil, a to wszystko w stu procentach legalnie i bezpiecznie.

Przy rejestracji nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych. Dodatkowo, każdy nowy gracz może liczyć na bonus bez depozytu 29 PLN i nawet 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Uwaga! Aktualny kod promocyjny w STS to „BETONLINE„. Można użyć go tylko i wyłącznie przy rejestracji konta.

Poza pokerem w ofercie STS znajdują się też takie gry karciane jak bakarat oraz wojna.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.