Legalny poker online od dawna był marzeniem wielu graczy. Teraz w STS jest możliwość grania w karty na prawdziwe pieniądze i to w 100% zgodnie z przepisami!

STS jako pierwszy w Polsce uruchamia legalnego pokera online!
STS jako pierwszy w Polsce uruchamia legalnego pokera online!

Legalna gra w pokera w Polsce

Jak działa legalny poker STS? Czy ma to coś wspólnego z takimi stronami jak PokerStars i tym podobne? Wiele osób ciągle zadaje mnóstwo pytań na ten temat, a my postanowiliśmy znaleźć najważniejsze odpowiedzi.

Poker dostępny u bukmachera STS nie jest pokerem, w którym gramy przeciwko innym. Typer stawia tutaj zakłady na to, czy jego układ okaże się lepszy od układu posiadanego przez krupiera. Ale jest też dobra wiadomość, a nawet kilka. Zresztą, przekonajcie się sami!

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

W chwili startu projektu STS poker zawierał jedną odmianę tej gry i był to, oczywiście, Texas Hold’em. Czy wkrótce produkt zostanie jeszcze bardziej rozwinięty? Przekonamy się, chociaż to dwukartowa wersja cieszy się na całym świecie największą popularnością i uznawana jest za swego rodzaju standard.

STS poker online. Bonus powitalny na start!

Do grania w pokera online w STS wymagane jest darmowe konto typerskie. Można je założyć w kilka chwil na www.STS.pl, a to wszystko w stu procentach legalnie i bezpiecznie.

Przy rejestracji nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych. Dodatkowo, każdy nowy gracz może liczyć na bonus bez depozytu 29 PLN i nawet 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Jeżeli chcemy odebrać bonus powitalny od STS, wystarczy, że przy zakładaniu konta wpiszemy kod promocyjny w STSBETONLINE„. I teraz uwaga – tylko z nim otrzymamy 29 PLN bez depozytu! W innych przypadkach zgarnięcie tej premii nie jest możliwe!

Granie w karty na pieniądze w STS. Poradnik online

Jak dokładnie wygląda granie w karty na pieniądze w STS? Czy potrzebne jest do tego duże doświadczenie w pokerze? Okazuje się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Na stronie www.STS.pl znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące każdej z dostępnych gier. W sprawie pokera dużo jest także treści w internecie, a więc zapoznawanie się z zasadami nikomu nie powinno sprawić najmniejszych problemów.

STS kupon poker
STS kupon poker

Co bardzo ważne, w pokerze w STS nie gramy przeciwko innym, czyli doświadczenie niekoniecznie odgrywa w tym przypadku jakąś bardzo istotną rolę. Nie musimy zastanawiać się nad blefami i tym podobnymi.

Jak włączyć pokera na STS.pl?

Jeżeli chcemy zagrać w pokera na www.STS.pl, przede wszystkim potrzebujemy darmowego konta. Jeżeli już je posiadamy, wystarczy wykonać trzy kroki pokazane poniżej.

Przypominamy, że Betgames, czyli karty online, dostępne są także w aplikacji mobilnej bukmachera STS. Program na smartfony jest do pobrania za darmo na systemy iOS oraz Android.

Krok 1. Gracz wchodzi na www.STS.pl, loguje się na konto i wchodzi do zakładki Betgames. Oznaczaliśmy ją dla ułatwienia.

Granie w pokera w STS. Krok 1
Granie w pokera w STS. Krok 1

Krok 2. Teraz pora wybrać grę. Do wyboru jest Poker, Bakarat oraz Wojna. Jeżeli chcemy zagrać w Texas Holdem, chyba doskonale wiemy, co powinniśmy kliknąć, prawda?

Granie w pokera w STS. Krok 2
Granie w pokera w STS. Krok 2

Krok 3. Pora na właściwą rozgrywkę. Można stawiać już na początku rozdania albo dopiero po rozdaniu pierwszych kart wspólnych. Kto wygra, jaki układ zwycięży? Możliwości jest sporo, a kursy naprawdę spore!

Granie w pokera w STS. Krok 3
Granie w pokera w STS. Krok 3

Poza pokerem w ofercie STS znajdują się też takie gry karciane jak bakarat oraz wojna.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.