Czy wiesz, że wystarczy podać krótki STS kod promocyjny, by na start u tego bukmachera otrzymać darmowe 29 PLN na obstawianie?

STS kod promocyjny na darmowe 27 PLN!
STS kod promocyjny na darmowe 29 PLN!

STS kod promocyjny na start

Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w bukmacherce, czy dopiero zaczynasz obstawianie meczów przez internet. Bonus STS dostępny jest dla każdego, kto postanowi założyć konto do typowania i zrobi to ze specjalnym kodem promocyjnym.

Aby wykorzystać kod promocyjny STS, musisz jedynie wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu online słowo „BETONLINE„. Poniżej znajdziesz przycisk, który automatycznie przeniesie cię do oficjalnego portalu bukmachera, gdzie możesz zarejestrować się bez weryfikacji danych!

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta powitalna w STS jest ograniczona czasowo, dlatego jeżeli czytasz tę informację, na pewno warto, byś pomyślał, czy nie lepiej wykorzystać premię, póki jest taka możliwość!

Jak założyć konto na STS

Mamy też dla ciebie poradnik bukmacherski w formie wideo. Dowiesz się z niego, jak założyć konto na STS! Wystarczy poświęcić na to niespełna minutę!

Możesz też sprawdzić promocję u innego bukmachera, jeśli konto w STS masz już od pewnego czasu. Fortuna freebet to na ten moment, na przykład, 20 PLN na start i to również bonus, który da się odebrać w bardzo prosty sposób!

Kod promocyjny na bonus bez depozytu to ciekawa propozycja dla graczy, którzy chcą poznać ofertę konkretnego bukmachera bez wydawania na to własnych pieniędzy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.