Betclic Polska ma dla graczy specjalny bonus. Jeżeli tenis jest czymś, co lubisz obstawiać, prawdopodobnie opisywana przez nas promocja porządnie cię zainteresuje!

Tenis bonus - 40 PLN dla graczy od Betclic Polska!
Tenis bonus – 40 PLN dla graczy od Betclic Polska!

Bonus tenisowy Betclic – kasa dla wszystkich!

Bonus tenisowy Betclic to możliwość odebrania premii 40 PLN na obstawianie. Dodatkowe pieniądze gracz otrzymuje na konto automatycznie, a wszystko, co musi zrobić, by tak się stało, to postawić co najmniej trzy zwycięskie kupony o określonych parametrach.

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich zarezerwowanych na stronie www.Betclic.pl. Brak konta łatwo da się nadrobić – wszystko sprowadza się do podania kilku informacji na swój temat! Weryfikacja nie jest od razu potrzebna!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus tenisowy można otrzymać za postawienie minimum trzech kuponów zwycięskich z typami na mecze rozgrywane w ramach ATP Paryż 2019 i nie tylko. Trzeba mieć na uwadze, że liczą się jedynie mecze z tenisa, piłka nożna oraz inne sporty nie mogą znaleźć się na kuponach promocyjnych.

Bonus przyznawany jest w stu procentach automatycznie. Oferta obowiązuje od 28 października do 3 listopada. Przelew bonusów ma nastąpić w ciągu dwóch dób od zakończenia promocji, czyli 5 listopada.

Bonus tenisowy. Betclic daje 40 PLN za…
🎾🎾🎾

  • Postawienie co najmniej trzech zwycięskich kuponów
  • Każdy kupon zagrany za minimum 20 PLN
  • Kurs co najmniej 1.70
  • Na kuponie tylko mecze tenisowe
  • Oferta dostępna dla wszystkich zapisanych!
  • Kupony wielokrotne zagrane pre-match
  • Zakłady LIVE także są brane pod uwagę!

Wszystkie w ofercie mecze tenisowe na Betclic.pl nie tylko można obstawiać. Bukmacher oferuje graczom także transmisje online za darmo i to w legalny sposób.

Betclic tenis. Mecze online za darmo + obstawianie

Aby uruchomić mecz na żywo z turnieju ATP Paryż i nie tylko, wystarczy wejść do zakładki „Na żywo” i wybrać spotkanie oznaczone specjalną ikonką – nie można jej pomylić z żadną inną!

Betclic Polska posiada wszystkie niezbędne zgody Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że granie na jego stronie internetowej czy w aplikacji jest całkowicie dozwolone przepisami!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.