Legalna firma bukmacherska Totalbet przygotowała dla graczy bonus 50 PLN, który może być odebrany w trakcie trwania 67. edycji Turnieju Czterech Skoczni!

Totalbet daje 50 PLN bonusu na Turniej Czterech Skoczni!
Totalbet daje 50 PLN bonusu na Turniej Czterech Skoczni!

Jak obstawiać skoki narciarskie?

Każda osoba, która odebrała już bonus powitalny Totalbet, a tym samym ma już konto u tego bukmachera, może wziąć udział w najnowszej ofercie na zakłady na skoki narciarskie.

Promocja dotyczy tylko kuponów, które rozstrzygnięte zostaną do 7 stycznia do godziny 2 w nocy. Jeżeli twój typ nie spełni tego warunku, nie będziesz mógł otrzymać ewentualnego bonusu.

Premia 50 PLN trafi do graczy, którzy w okresie trwania oferty zagrają cztery kupony na skoki narciarskie, a dokładniej na Turniej Czterech Skoczni. Stawka zakładów musi wynosić dokładnie 25 PLN.

Konkurs bukmacherski na skoki

Organizator daje uczestnikom dowolność w kwestii tego, czy będą grać przedmeczowo, czy też live. Nieistotne jest także to, jakiego rodzaju kupon będzie przez gracza postawiony – SOLO czy AKO.

Osoby, które nie mają konta w Totalbet, mogą założyć je w internecie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Całość trwa tylko chwilę, ponieważ nie trzeba od razu weryfikować danych.

Pamiętajcie, iż w ofercie specjalnej na start od Totalbet można otrzymać bonus bez depozytu, a także premię za pierwszą wpłatę!

Darmowe konto online założysz na stronie www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.