Traf Zakłady Bukmacherskie otrzymały od Ministerstwa Finansów zgodę na prowadzenie działalności w internecie. Tym samym pojawił nam się 14. legalny bukmacher w Polsce!

Traf Zakłady Wzajemne to 14. legalny bukmacher w PL!
Traf Zakłady Wzajemne to 14. legalny bukmacher w PL!

Obstawianie wyścigów konnych w Traf

Jeżeli kiedykolwiek mieliście okazję obstawiać wyścigi konne na warszawskim Służewcu, prawdopodobnie będziecie kojarzyć bukmachera Traf. Do tej pory zajmował się on jedynie działalnością stacjonarną, jednak od pewnego czasu mówiło się o tym, że będzie chciał „zaatakować” internet.

Ministerstwo Finansów w dniu 30 listopada 2018 wydało oficjalną licencję na przyjmowanie zakładów przez internet dla spółki Traf Zakłady Wzajemne. Warto dodać, że jest to marka należąca do Totalizatora Sportowego, który jeszcze w tym roku chce uruchomić Lotto przez internet.

sts kod na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pojawienie się kolejnego internetowego bukmachera z licencją to bardzo dobra wiadomość. Ostatnio taką koncesję przyznano portalowi Ewinner, o czym mieliście okazję przeczytać na łamach naszego portalu.

Niestety, na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat szczegółowych planów na przyszłość firmy Traf. Nie wiadomo, czy nadal będzie zajmowała się ona jedynie gonitwami, czy może postanowi poszerzyć swoją działalność.

Jeżeli chcecie przekonać się, czy nadajecie się do obstawiania rywalizacji koni, możecie to zrobić na stronie, która oferuje tak zwane Wirtualne Sporty. Gonitwy znajdziecie, między innymi, w firmie bukmacherskiej LvBET, gdzie obecnie można wykorzystać kod bonusowy „BETONLINE„.

Darmowe konto u bukmachera założysz na www.LvBET.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.