Masz już wybrane typy tenisowe na jutro? Fortuna pozwala na odebranie darmowych 20 PLN w formie bonusu specjalnego!

Typy tenisowe z bonusem 20 PLN w Fortunie!
Typy tenisowe z bonusem 20 PLN w Fortunie!

Typy na tenis online

Promocja jest dostępna tylko w pierwszym dniu trwania turnieju głównego Australian Open 2019, czyli 14 stycznia. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale dobrze już wcześniej przygotować sobie typy na tenis na tę dobę!

Fortuna każdemu uczestnikowi, który spełni warunki oferty, przyzna dokładnie 20 PLN na obstawianie. Aby odebrać te środki, należy postawić w trakcie trwania promocji co najmniej trzy kupony LIVE na mecze AO 2019. Stawka nie może wynieść mniej niż 20 PLN.

Pieniądze promocyjne zostaną przelane odpowiednim osobom do końca 15 stycznia. Na jedno konto można otrzymać tylko jedno doładowanie.

Fortuna bonus na Australian Open 2019

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej akcji, ale nie posiadasz konta w Fortunie, musisz dokonać rejestracji online do końca trwania promocji. W formularzu można obecnie wpisać opcjonalnie aktywny kod promocyjny „BETONLINE„!

Organizator kwalifikuje do bonusu nie tylko zakłady postawione na stronie internetowej bukmachera Fortuna, ale również jego aplikacji mobilnej. Program na smartfony może być obecnie pobrany na większość urządzeń z systemami Android oraz iOS.

Przypominamy, że od jakiegoś czasu można rejestrować tak zwane Fortuna konto tymczasowe. Jest to profil pozwalający nam na obstawianie online bez weryfikacji danych! Wszystko to, rzecz jasna, całkowicie legalnie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.