Nie da się prowadzić normalnego życia, a zarazem być typerem który zna się na wielu dyscyplinach sportowych. W tym artykule opowiemy Ci dlaczego doświadczeni gracze obstawiają tylko jeden sport.

Wielu doświadczonych typerów stawia na jeden sport – dlaczego?

Jeden sport

Typując jeden sport jest Ci prościej analizować i przewidywać przebieg spotkania, nawet bukmacher zatrudnia po jednej osobie do jednej dyscypliny aby analizowała daną dziedzinę sportową. Tak więc, dodając do jednego kuponu kilka sportów nie mając doświadczenia na temat danych dziedzin, nie jesteś w stanie przewidzieć spotkania każdej z nich, co za tym idzie? Niestety, że kupon będzie nie trafiony. Oczywiście jest kilka powodów innych, żeby obstawiać tylko jedną dyscyplinę sportową.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pandemia a sporty

Niestety wszystko ma swoje wady i zalety, tak samo tutaj się one znajdą, ponieważ przez pandemię przez jakiś okres niektóre sporty były wstrzymane, a zawody odwoływane. W tym przypadku obstawianie innych dyscyplin sportowych może być przydatne, ale należy pamiętać, że jeżeli nie znasz się na innych dyscyplinach sportowych to dobrym pomysłem byłoby obstawiania go na niskich stawkach, ponieważ w przeciwnym razie możesz dużo stracić. Oczywiście możesz także przez ten okres potworzyć kilka typów bukmacherskich przez okres pauzy jaka jest przewidziana, dzięki czemu unikniesz ryzyka utraty pieniędzy. Warto wziąć pod uwagę, że bukmacherzy oferują wszelkiego rodzaju zakłady na wybrane przez ciebie sporty, co to oznacza? że jeden bukmacher może nie mieć zakładów na interesujące cię wydarzenie, podczas gdy inni takowe już posiadają. Dobrym pomysłem jest też wykorzystać ten czas na sprawdzenie ofert od innych bukmacherów, dzięki czemu uzyskasz informacje czy opłaca się przenieść do innej firmy, ten proces może być trochę kłopotliwy także proponuję Ci skorzystać z rankingów bukmacherskich które pomogą Ci w zbadaniu rynku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto przewidywać przyszłość

Jeżeli jesteś regularnym typerem, a z różnych względów nie możesz obstawić swojego sportu, dobrze jest znaleźć sobie wówczas coś innego. Warto jest zainteresować się w tym przypadku ofertami specjalnymi lub e-sportami od legalnych bukmacherów. E-sporty mają przewagę nad zwykłymi sportami, ponieważ bez względu na pandemie one będą się nadal rozgrywały, gdyż są prowadzone zdalnie więc wszystko dzieje się zgodnie z przepisami, dzięki czemu to właśnie e-sporty stają się coraz bardziej popularne u typerów i zyskują coraz więcej zwolenników. Myślę, że to właśnie ten kierunek byłby tym właściwym na zastępstwo w zwykłych sportach, ale tak jak do wszystkiego należy ten rynek dokładnie przeanalizować.