Chcesz na trybunach Stadionu Narodowego obejrzeć za darmo mecz eliminacyjny Polska – Łotwa? Najnowszy konkurs marki STS daje ci na to szansę!

Wygraj w STS bilety na mecz Polska - Łotwa!
Wygraj w STS bilety na mecz Polska – Łotwa!

Konkurs bukmacherski STS

Jeżeli masz konto w STS, twoje zadanie jest banalnie proste. Aby wziąć udział w promocji i zbierać w niej punkty konkursowe, wystarczy, że będziesz stawiał kupony tak, jak do tej pory.

Każdy kupon kwalifikacyjny, czyli taki, gdzie typy będą miały kurs minimum 1.20, zaliczany jest do promocji i podlega przeliczeniu na punkty. Oczywiście, bardziej opłaca się stawiać wygrane, aniżeli przegrane zakłady!

Bilety na mecz el. do ME 2020 zdobędzie aż dwudziestu pięciu najlepszych graczy. Każdy laureat konkursu będzie mógł zabrać ze sobą na stadion wybraną osobę towarzyszącą!

Pakiet zwycięzcy to:

  • Podwójny bilet na mecz Polska – Łotwa,
  • Voucher 50 PLN

Kod vouchera w STS

Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem STS ma także nagrody pocieszenia dla wszystkich, którzy zajęli miejsca od 26. do 50. Wszyscy z tych lokat bedą mogli odebrać STS kod vouchera o wartości 25 PLN!

Opisywana akcja promocyjna trwa aż do 14 lutego, czyli do Walentynek! Dostępna jest tylko dla osób, które zapiszą się do niej poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na oficjalnej stronie STS.

Chciałbyś wiedzieć, ile zarabia się na obstawianiu meczów albo na jakie stawki grać u bukmachera? W naszym serwisie znajdziesz wiele poradników, które pomogą ci nie tylko rozpocząć przygodę z typowaniem, ale również szlifować nabyte już umiejętności!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.