Pierwsze legalne były w naszym kraju zakłady bukmacherskie Fortuna. Jak obecnie ta firma radzi sobie na rynku? Czy przygotowała kod bonusowy na 2019? Sprawdźcie to w naszej recenzji!

Zakłady bukmacherskie Fortuna. Kod bonusowy 2019
Zakłady bukmacherskie Fortuna. Kod bonusowy 2019

Kiedy w Polsce większość graczy korzystała z usług zagranicznych firm bukmacherskich, Fortuna już działała online całkowicie legalnie. Opłacało jej się to, bo dzisiaj jest największym bukmacherem w naszym kraju i jeszcze chyba przez wiele lat trudno będzie usunąć go z czołówki.

Fortuna legalny bukmacher 2019

Licencję bukmacherską w Polsce otrzymuje się na okres sześciu lat. Fortuna posiada już drugą taką zgodę, dzięki czemu w 2019 roku nadal będzie mogła oferować swoje usługi. To bardzo dobra wiadomość, gdyż opisywana strona jest jedną z najlepiej ocenianych przez doświadczonych typerów.

Obstawianie w Fortunie to bardzo przyjemne doświadczenie. Znajdziecie tutaj wiele funkcji, które do tej pory można było spotkać głównie w tak uznanych markach jak Bet365. Portal zazwyczaj przygotowuje atrakcyjne kursy, a niekiedy umożliwia obstawianie bez podatku – to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, co chcą wygrywać jeszcze więcej, niż na co dzień!

fortuna kod na bonus 2019
fortuna kod na bonus 2019

Kod bonusowy Fortuna 2019

Nowi gracze mogą w Fortunie skorzystać z premii powitalnej na start, która jest dostępna dla każdego i bez żadnych dodatkowych opłat. Co należy zrobić, by z takiej promocji skorzystać i tym samym zgarnąć nieco środków na start obstawiania? Warto przede wszystkim wpisać kod bonusowy. Brzmi on „BETONLINE” i może być wpisany tylko w formularzu rejestracyjnym przy zakładaniu konta bukmacherskiego.

Dodatkowy bonus w Fortunie jest dostępny opcjonalnie, jednak nie brakuje na niego chętnych. Jeżeli lubicie obstawianie, na pewno powinniście wziąć pod uwagę tę alternatywę. W końcu lepiej mieć więcej pieniędzy na typowanie, niż mniej, prawda? 😉

Dobre promocje bukmacherskie

Gracze często szukają okazji do tego, by zdobywać różnego rodzaju premie. Czy promocje bukmacherskie to rzadkość w Fortunie, czy może wręcz przeciwnie? Trudno odpowiedzieć na to pytanie jednym czy dwoma zdaniami. Fortuna na pewno nie organizuje wyjątkowo dużo ofert specjalnych, ale nie jest to także firma, która zapomina o swoich graczach.

fortuna promocje 2019
fortuna promocje 2019

Na pewno możecie być pewni jednego – kiedy już w Fortunie jakaś promocja się pojawi, wygrywa się w niej naprawdę dobre nagrody, łącznie z gotówką liczoną w dziesiątkach tysięcy złotych!

Fortuna opinie na forum

Przejrzeliśmy jedno z popularniejszych forów internetowych w naszym kraju i sprawdziliśmy, co gracze sądzą na temat bukmachera Fortuna. Warto u niego obstawiać, a może trzeba unikać jak ognia?

Fortuna ma bardzo dobrą renomę. Nie zawsze kursy są u niej najwyższe, ale za to można oglądać mecze za darmo, zamykać kupony przed rozstrzygnięciem wszystkich zakładów, a do tego dostępna jest opcja płatności z wykorzystaniem portfela Skrill.

Naprawdę mało jest w internecie o wadach legalnego bukmachera Fortuna. W większości przypadków się go chwali, chociaż – oczywiście – nie brakuje też głosów wyraźnie negatywnych. Zazwyczaj są to jednak przypadki osób, które miały z bukmacherem nietypowe zatargi i bardzo się do niego zraziły.

Fortuna logowanie

Masz już konto w Fortuna Online? W takim razie pora na logowanie! Aby dostać się do konta, nie trzeba być specem od informatyki. Wszystko sprowadza się do podania dwóch podstawowych parametrów profilu, czyli nicku oraz hasła.

Fortuna wyścigi psów
Fortuna wyścigi psów

Czy w Fortunie można grać tylko na stronie internetowej? Oczywiście, że nie! Ten polski bukmacher udostępnia graczom aplikację na najpopularniejsze systemy mobilne z powiadomieniami. Działa ona naprawdę bardzo dobrze i przydaje się na co dzień, kiedy nie mamy zbyt wiele czasu, by usiąść przed komputerem i poszukać godnych uwagi typów.

Bukmacher Fortuna 2019

Czy w roku 2019 bukmacher Fortuna nadal będzie liderem branży bukmacherskiej w Polsce? Trudno to przewidywać, ale zdaje się, że tak. Chociaż legalni bukmacherzy rosną w siłę, tych najpopularniejszych trudno będzie zdetronizować jeszcze przez ładnych kilka lat!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.