Coraz większą popularnością cieszą się firmy hazardowe oferujące możliwość typowania rozmaitych wydarzeń sportowych. Tak naprawdę gracze mogą obstawiać mecze lub pojedynki – np. na korcie – nie tylko przed ich rozpoczęciem. Dużo hazardzistów chętnie korzysta z opcji live. Jak można grać w Betclic, STS oraz Fortunie? Czy proces dotyczący obstawiania jest skomplikowany?

Zakłady na żywo w Betclic, STS, Fortuna
Zakłady na żywo w Betclic, STS, Fortuna

Betclic – jak typować na żywo?

Betclic to firma ogólnie znana hazardzistom. Dopiero jednak od niedawna ten podmiot legalnie oferuje możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Z miesiąca na miesiąc zwiększa się liczba użytkowników, którzy zdecydowali się właśnie na tę firmę hazardową. Dlaczego? Betclic to m.in. bardzo rozwinięta opcja dotycząca zakładów live. Chcesz zagrać na żywo? Wystarczy zarejestrować się oraz wejść na odpowiedni dział. Tutaj jest kilka bardzo funkcjonalnych opcji. Zawodnicy mogą przeglądać całą dostępną w tym momencie ofertę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać interesujące dyscypliny. Zostały one podzielone na kilka kategorii.

Nie brakuje między innymi ikonki, która od razu sugeruje, że mamy do czynienia z piłką nożną. Są także inne popularne dyscypliny. Na samym końcu znajduje się natomiast kategoria inne. Tam zostały umieszczone wydarzenia z mniej popularnych sportów. To np. snooker. Typowanie nikomu nie sprawi trudności. Dajemy na to gwarancję na 100%. Należy tylko kliknąć konkretne wydarzenie oraz wpisać stawkę. Potem gracz musi już tylko zatwierdzić kupon. Wszystko jest wyjątkowo proste oraz odbywa się bardzo szybko. W przypadku gry live ma to natomiast spore znaczenie, ponieważ kursy bukmacherskie zmieniają się bardzo dynamicznie. Należy zatem w mig podejmować swoje decyzje na tej płaszczyźnie.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

STS – gra live coraz popularniejsza

STS to kolejna firma hazardowa, która oferuje możliwość dochodowej gry live. Co warto wiedzieć na temat tego podmiotu? To najpopularniejszy w tym momencie bukmacher. Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale STS ma zdecydowanie najwięcej użytkowników. Na pewno nie jest to przypadkowe. Po prostu Polki oraz Polacy doceniają wysokie kursy oraz szansę na typowanie rozmaitych wydarzeń. Nie tylko przed ich rozpoczęciem, ale także w trybie live. Wystarczy tylko posiadać konto oraz odwiedzić konkretny dział. Zakłady live są naprawdę bardzo przemyślane pod wieloma względami.

Wszystko tutaj odbywa się intuicyjnie. Gracze mogą przeglądać ofertę, która jest starannie posegregowane. Interesuje Cię konkretna dyscyplina? W takim razie błyskawicznie znajdziesz odpowiedni dział. Typowanie jest tak samo bardzo proste, jak w przypadku Betclic. Wystarczy wybrać np. konkretny mecz. Potem musisz wpisać stawkę oraz aktywować kupon. Następnie trzeba już tylko liczyć na to, że typy będą wchodziły bez żadnych problemów.

STS granie na żywo
STS granie na żywo

Ostatnio największym zainteresowaniem cieszą się STS Betgames. To legalne karty online LIVE, w których rozgrywa toczy się z krupierami online.

STS to jedyny bukmacher w Polsce, gdzie jest dostępny legalny poker przez internet.

Fortuna – co można grać na żywo?

Warto także wspomnieć o Fortunie. To kolejny legalny bukmacher, który oferuje możliwości typowania zakładów bukmacherskich. Zakłady Bukmacherskie Fortuna są dobrze znane. Nie ma tutaj jednak żadnego w przypadku. Gra na żywo odbywa się bardzo intuicyjnie. Co można tutaj obstawiać? Naprawdę rozmaite dyscypliny. Są to m.in. najbardziej popularne sporty. W tym gronie znajduje się m.in. piłka nożna, czy tenis. Nie brakuje także dyscyplin bardziej niszowych.

Betclic obstawianie na żywo
Betclic obstawianie na żywo

Można np. zdecydować się obstawiać w tym momencie badminton. Pokusimy się zatem o stwierdzenie, że jest wszystko, czego dusza zapragnie. Zawodnicy chętnie wybierają tego buka, aby grać live, ponieważ są tutaj dostępne bardzo atrakcyjne bonusy. Macie zatem okazję znacząco zwiększyć swoje szanse na spory zastrzyk gotówki. Jeśli postawicie na kuponie minimum 3 typy, a każdy kurs będzie wynosił co najmniej 1.10, to otrzymacie bonus 15%. Jest też inna opcja. Dokładnie 4 typy z minimalnym kursem 1.10 to bonus w wysokości 25%.

Myślisz, że to wszystko, co proponuje tutaj bukmacher? Jesteś w błędzie. Możesz bowiem zdecydować się również na bonusy 35%. Tutaj trzeba jednak zagrać co najmniej 5 typów z kursem wynoszącym minimum 1.10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.